KAM PAREDZĒTS ĀTRAIS KREDĪTS INTERNETĀ

kredīti internetā - vivus.lvNevienam nepatīk domāt par to, kur iegūt papildus naudu brīžos, kad tas patiesi nepieciešams. Iespējas ir vairākas, vai nu tā būtu aizņemties naudu no kāda, bet tik pat labi – kredīts internetā. Kredīts internetā pieejams vien dažu minūšu laikā un, lai pieteiktos, vajag piereģistrēties un aizdevēja mājas lapā norādīt vajadzīgo naudas summu.

Visizplatītākie nosacījumi, lai tiktu izsniegts aizdevums:    Klientam jābūt LR pastāvīgam iedzīvotājam;    Klientam vajadzīgs konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa numurs;  Nepieciešama pozitīva kredītvēsture un bieži vajadzīgi arī dokumenti (konta izraksts) par to, ka klientam ir pastāvīgi ienākumi. Piem., pie Vivus.lv konta izraksts ir jāiesniedz, atkarībā no izvēlētās summas un atmaksas termiņa.

Aizdevums it īpaši ir noderīgs dzīves situācijās: Ja līdz vēl jāgaida, bet nauda vajadzīga uzreiz;    Ja esi noskatījis preci ar atlaidi, kas ir spēkā tikai tagad;    Ja nepieciešams nomaksāt rēķinus ātrāk, nekā plānots;    Ja uzrodas steidzami tēriņi, piem., ārsta apmeklējums u.c.

VEIDI, KĀ AIZŅEMTIES INTERNETĀ

Lai tiktu piešķirts aizdevums vajag tikai piereģistrēties izvēlētā aizdevēja mājas lapā un kredīta kalkulatorā tikai jāpiesaka aizdevums un termiņš uz kādu to vēlas saņemt. Reģistrēšanās process aizņem vien dažas minūtes laika un, ja visa informācija ir patiesa, aizdevums var tikt pieteikts bez problēmām. Vēl vienkāršāks process ir aizņemoties ar SMS starpniecību. Šādos gadījumos lietotājam jau jābūt reģistrētam aizdevēja mājas lapā un ar to arī pietiek, lai aizdevums būtu vien vienas SMS attālumā.

AIZŅEMIES NO MĀJĀM JAU DAŽU MINŪŠU LAIKĀ

Neviens nenoliegs, kad runa iet par naudu, reti kurš vēlas gaidīt, līdz to saņems. Tikmēr kredītu atgriezt var gan internetā, gan tirdzniecības vietās visā Latvijā, gan jebkurā pasaules bankā, atkarībā no aizdevēja mājas lapā minētajiem nosacījumiem.

Dotajā gadījumā būtiska nozīme ir arī emocionālajam faktoram, jo kredīts internetā garantē, ka klients pats visu kontrolē. Piem., pie jau pieminētā Vivus.lv – ja paņemtais aizdevums ir par mazu, iespējams aizņemties papildus summu, ko nevar izdarīt citur. Kredīti internetā- Vivus.lv – palīdzēs neparedzētās situācijās!