KVALITATĪVI ŽOGI UN VĀRTI NO TVORA.LV

tvora.lv dažādas sētas un žogi - akcijaIkvienam, kam šobrīd nozīmīgs ir īpašuma iežogošanas jautājums, noteikti šķitīs interesants SIA “Tvora” piedāvāto iežogojumu klāsts. Uzņēmums piedāvā dažāda veida pakalpojumus: *bezmaksas projektēšana, žoga izmaksu kalkulācija pēc klienta norādītajiem teritorijas izmēriem; *iegādātās žoga komplektācijas piegāde uz pircēja dzīvesvietu Latvijā; *konsultācija montāžas risinājumiem.

Pie SIA “Tvora” atrodams arī viens no lielākajiem risinājumiem dārza norobežošanai. Ņemot vērā to, ka katra pasūtītāja vēlmes ir unikālas, iespējams iegādāties žogus no atšķirīgiem materiāliem, visdažādākajos izmēros. Atrodiet to, kas būs piemērots tieši Jūsu īpašajām vēlmēm un vajadzībām – metāla, koka, paneļu, plastmasas un citi dārza žogi. Dārza žogi, neatkarīgi no izvēlētā materiāla, nāk ar garantiju, kas vēl jo vairāk apliecina žogu kvalitāti. Tāpat, visi dārza žogi pieejami par saprātīgām un klientiem draudzīgām cenām, – tas ir vēl viens no iemesliem, kādēļ vērts izvēlēties SIA “Tvora”.

Ja interesējaties par kvalitatīvu, bet tajā pat laikā cenas ziņā izdevīgu žogu, viens no labākajiem risinājumiem būs paneļu žogi. Paneļu žogi ir asociējas ne vien ar lētām izmaksām, bet arī ar kvalitatīvām un stingrām stiepļu konstrukcijām, kas saglabā konstrukcijas aizsargfunkciju. Paneļu žogu konstrukcija sastāv no metāla stabiem ar stiprinājumiem un metāla sieta paneļiem vai horizontālām un vertikālam cinkotam metāla stieplēm. Paneļu žogi ideāli derēs, lai ierobežotu sporta teritorijas, apdzīvotās zonas un citas lielas teritorijas, kam nepieciešams drošs žogs. Parasti žogu segmenti ir universāli un der jebkura objekta arhitektūrai.

Ja teritoriju vajadzīgs iežogot uz konkrētu laiku, piemērots risinājums ir mobīlie žogi, kas būs ātri un vienkārši uzstādāmi ikvienā vietā. Mobīlie žogi ir piemērotākais variants kultūras pasākumiem, satiksmes ierobežošanai, jaunbūvju vai būvdarbu realizēšanas vietas ierobežošanai. Mobilie žogi ir arī efektīva žogu sistēma, kas palīdz arī koordinēt cilvēku kustību masveida pasākumu laikā, konkrēti norobežojot ieejas un cilvēku plūsmas ceļus. Šādām vajadzībām var izvēlēties, piem., “gājēju barjeras”. Parasti mobilo žogu konstrukcija ir veidota no tērauda rāmja, kura posmi ir savienoti ar īpašu skavu no triecienizturīga cinkotā tērauda.

Vairāk ar SIA “Tvora” piedāvātajiem žogu un sētu risinājumiem varat iepazīties viņu mājas lapā www.tvora.lv. Turpat atrodama arī kompānijas kontaktinformācija.