Akmens un koka žogi pēc pasūtijuma

tvora.lv pasūti sētuJa vēlies norobežot savu privātmāju un tai piederošo teritoriju, norobežo to ar efektīvu sētu. Pēc personalizēta pieprasījuma specializēta uzņēmums tev izgatavos akmens un koka žogus nepieciešamajā izmērā un apmērā.

Plašu teritoriju norobežošanai var izmantot klasiskās koka sētas. Koka žogu pasūtīšanā var izlemt: -starp vienpusējo, divpusējo koksnes dēļu novietojumu;-guleniskus vai stateniskus fasādes dēļu novietojuma posmus. Somijas priedes koksne garantēs tās izturību pret laikapstākļu ietekmi, ilgi noturēs jauna žoga izskatu un ilgi kalpos.

Ja ir vēlme pēc masīva žoga, tad efektīgākais izpildījums būs ziemeļnieciskas stila žogs – Gabioni akmens žogs. To konstruēšanā lieto mkonstrukcijas no metāla, ko aizpilda ar akmeņiem ar akmeņiem. Tādi žogu risinājumi pieejami visos izmēros un izmantojami gan kā žoga stabi, nesošās sienas, sētas dekoratīvi elementi, kā arī piemājas dārzā galda vai krēslu vietā.

Bloku sistēmas žogi un moduļsētas

Žoga celtniecībā var izvēleties arī bloku sistēmu. Šādam risinājumam ir 2 veidi: plātņu un iežogojuma žogs. Moduļu sistēmas sētas tiek izgatavotas no Aluzinic cinka/alumīnija/kremnija sajaukuma dēļiem, kas nodrošina konstrukcijas izturīgumu un ilgu kalpošanas laiku. Materiālam pretkorozijas īpašības paredz oksidēta plēve, kas izveidojas ,mijiedarbojoties skābeklim un alumīnijam. Bloku sistēmas sētas ir ar granīta piedevu, dabisku griezumu un ilglaicīgu kalpošanas ilgumu. Visvairāk izplatītākie ir 2 veidu celtniecības bloki: TO un SU bloki..

  • TO bloku sistēmas žogi ir ļoti labs ornamentāls elements dažādu ēku, būvju fasāžu celtniecībā. Dabīgais akmens šķēlums ļauj sasniegt estētiskumu katrā blokā.
  • Sistēmas žogi no SU blokiem ir uzstādāmi un sastiprināmi bez būvniecības masas. Tas nozīmē – uzstādāmi bez būvniecības šuvēm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *