Apaļo galdu noma

Apaļo galdu nomaSavdabīgs, moderns telpas izkārtojums un gaumīgs mēbeļu aprīkojums ir dizaineru galvenais uzdevums. Jo interesantākas formas mēbeles, jo lielāku uzmanību un atzinīgus vārdus iegūst nama saimnieki.

Ja plānojat rīkot viesības vai pasākumu, taču šaubāties, vai būs iespēja visiem viesiem tikt pie galda, tad ērtākais risinājums būs galdu noma. Rudens un ziemas sezonā banketi galvenokārt ir paredzēti telpās. Ja Jums pietrūkst aprīkojuma banketa sarīkošanai telpās, tad „Akurāts” nāks palīgā. Tur pavisam īsā laikā var iegūt visu svētkiem nepieciešamo aprīkojumu, sākot no galdiem un krēsliem un beidzot ar telpas dekoratīviem papildinājumiem. Tieši tāpēc jau vairākus gadus „Akurāts” saucas par pasākumu aprīkojuma servisu.

Pasākumu aprīkoju serviss „Akurāts” ik pa laikam ievieš kādus jauninājumus. Tagad firma piedāvā nomāt apaļos galdus ar diametru 1,53m. Šāda tipa galdi iederēsies jebkura veida banketā. Turklāt tie būs piemērotu dažādu interjeru noformējumā. „Akurāts” nodrošina gan apaļo banketu galdu nomu, gan piegādi un montāžu. Lai cik galdu Jums arī būs nepieciešams, tie visi būs identiski vienādi (tas radīs vienotības sajūtu arī viesu starpā), Jums vairs nebūs jāsatraucas, ka kādai viesu daļai būs jāsēžas pie veca vai mazāka izmēra galda. Šobrīd ir pieejami divu izmēru apaļie banketu galdi (ar 1,83 un 1,53 metrus lielu diametru). Abos variantos banketu galdi būs 76 centimetrus augsti, ar gaišu koka virsmu un tumši pelēku saliekamu metāla rāmi. Galda forma ir apaļa, tāpēc nevienam nebūs jāsatraucas par sēdēšanu galda galā. Īsāk sakot, šie apaļie galdi ir ne tikai praktiski, bet arī estētiski un vienkārši. (FOTO un plašāks apraksts)

Atceries, ka galdu noma palīdzēs būtiski ietaupīt budžeta izdevumus. Jo par apaļo galdu nomas pakalpojumu Jums būs jāmaksā summa tikai par laiku, uz kuru galdi Jums būs nepieciešami. Lai noīrēti apaļos galdus, kas paredzēti banketa organizēšanai, Jums ir jāsazinās ar „Akurāts” darbiniekiem pa tālruni 2638888, tāpat var rakstīt e-pastu uz info@akurats.lv, tad kopā ar uzņēmuma pārstāvjiem Jūs varēsiet vienoties par pasākumam atbilstošākā galda izmēru un skaitu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *