APGŪSTI ZINĀŠANAS ONLINE

skola r1tv.lvVidusskolas Rīgā piedāvā akreditētas izglītības programmas, starp tām arī 1. Tāmācības vidusskola. Mācoties internetā, mācību laikā jāliek arī visas obligātās ieskaites, tāpat kā tipiskās vidusskolās. Veiksmīgi noliekot pārbaudījumus skolēns iegūst atestātu par vidējo izglītību. Tomēr mūsdienās, pilnveidojoties interneta tehnoloģijām, mācības neklātienē ir kļuvušas daudz populārākas nekā iepriekš. Visbeidzot – apmācības attālināti neatšķiras no mācību apjomu, ar ko ir jārēķinās vienkāršas vidusskolas skolēnam. Turklāt, tālmācību procesā tiek saglabātas skolotājs – skolēns attiecības, mācību materiāla izzināšanas laiks, tiek izmantota labi izplānota mācību programma. Citāda ir tikai materiāla pasniegšanas metode.

Tālmācības vidusskola piedāvā jauniešiem pašiem plānot savu laiku – 18. gadus sasnieguši jaunieši jau var strādāt un paralēli mācīties internetā. Skolēns var efektīvi mācīties un iesniegt savus mājas darbus internetā. Tādējādi skolotājs var pārbaudīt pārbaudes darbu rezultātus un dot vērtējumu, paziņojot atzīmes un ieteikumus. Nepieciešamības gadījumā skolotājs piedāvā papildus mācību materiālus un norādes uz informatīvajiem avotiem. Mācot attālināti, skolotājs strādā  onlainā vienlaicīgi ar visiem skolēniem. Katra mācību stunda sastāv no lekcijas ar dažādu informācijas avotu demonstrēšanu (attēli, kodolīgi kosnpekti, izskaidrojuši videomateriāli). Skolēni var sniegt atbildes uz skolotāja jautājumiem, kas adresēti visiem uzreiz vai vienam skolēnam.

Neviens nenoliegs, ka mūsdienās mācības neklātienē ir ļoti ērts un moderns apmācību veids, kā arī nozīmīgs zināšanu avots. Skolēnam tas garantē ērtāku mācību gaitu, jo viņš pats var brīvi organizēt savu mācību laiku. Arī pasniedzēju un skolas attieksme pret skolēniem ir daudz cilvēcīgāka, proti, ar mūsdienīgu domu gājienu – uztverot ikvienu skolēnu kā pilnībā izveidojošos personību.

Tālmācības vidusskola ir viena no vispārējās vidējās izglītības neklātienes skolām Rīgā un arī visā Latvijā, kas piedāvā iegūt pamatskolas un vidusskolas izglītību internetā. Iegūt noderīgu informāciju vai pajautāt savu jautājumu iespējams skolas mājaslapā r1tv.lv vai arī dodoties uz pieņemšanu A.Saharova ielā 35.