1a.lv piedāvā plašu atmiņas karšu izvēli

Atmiņas karteJa meklē jaunu atmiņas karti, tad ieskaties interneta veikalā 1a.lv. Tur atradīsi 13 dažādu ražotāju atmiņas kartes un UBS atmiņas kartes, tostarp Kingstone, A-Data, Kanon un citus, kas noderēs datu uzglabāšanai, kā arī tavām mobilajām ierīcēm un fotoaparātam.

Atver mājas lapu 1a.lv, meklētājā ieraksti ‘’atmiņas kartes’’ vai preču joslā atrod datortehnika – atmiņas kartes vai UBS atmiņas kartes. Izmantojot filtru, atmiņas kartes varēsi izvēlēties pēc ražotāja, pēc ietilpības. 1a.lv piedāvā izvēlēties pēc cenas: UBS atmiņas kartes ir pieejama sākot no Ls 3 līdz Ls 196. Ietilpībā no GB 2 līdz GB 256. Bet atmiņas kartes, paredzētas mobilajām ierīcēm un fotoaparātiem, ietilpībā no 2 GB līdz GB 128, 1a.lv maksās no Ls 3 līdz Ls 166. Ja svarīgs ir USB atmiņas kartes dizains, tad sāc ar A-Data apskati. Ražotājs piedāvā elegantu un stilīgu UBS atmiņas kartes dizainu, kurā ir izmantotas dažādas spilgtas krāsas. Tā, piemēram, kā stilīgs aksesuārs būs A-DATA S805 4GB SPORT USB FLASH RED, kuram šobrīd ir 49 procentu atlaide, tā cena Ls 5.19. Meklējot atmiņas karti foto aparātam, apskati KINGSTON 64GB MICRO SDXC CLASS 10 + ADAPTER par Ls 36.95. Atmiņas kartes ietilpība GB 64, bet ātrums 10 MB/s. Atmiņas karte lieliski noderēs fotogrāfiem, kas mīl strādāt āti.

KINGSTON 64GB MICRO SDXC CLASS 10 + ADAPTER

Kad atmiņas karte ir atrasta, spied – ‘’ielikt grozā’’. Vari turpināt iepirkšanos vai ķerties pie pirkuma noformēšanas. Interneta veikalā 1a.lv var iepirkties nereģistrējoties, taču izdevīgāk būs reģistrēties. Ja piereģistrēsies laika posmā līdz 16.jūnijam un atzīmēsi ‘’saņemt jaunumus’’, piedalīsies izlozē ar iespēju laimēt Asus planšetdatoru, LG LED televizoru, Canon un Nikon digitālās kameras, Sony DVD atskaņotāju, Philips magnetolu, Just5 mobilo telefonu.

Kā apmaksas veidu ir iespējams izvēlēties skaidrā naudā, norēķinoties pie preces saņemšanas, veicot samaksu ar pārskaitījumu un izmantojot izdevīgo līzinga piedāvājumu. Atkarībā no izvēlētās līzinga kompānijas, 1a.lv piedāvā aizdevumu no Ls 50 līdz LS 4500 uz atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Ja pasūtījuma brīdī prece ir noliktavā, tā divu darba dienu laikā tiks piegādāta norādītajā adresē. Lai iegūtu papildus informācija zvani 67428800, 29555586.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *