ĀTRAIS AIZDEVUMS – PIEMĒROTS RISINĀJUMS ĀRKĀRTAS GADĪJUMOS.

kredīti vivusIkviens no mums var nonākt situācijā, kad finansiālo līdzekļu pietrūkst neparedzētiem izdevumiem un tos nepieciešams saņemt pēc iespējas īsākā laikā. Labs risinājums ir ātrie kredīti.

Kredīti internetā- tas ir vienkārši, ātri un, pats galvenais, droši. Viena no kreditēšanas iestādēm, kas piedāvā šādu iespēju, aizņemties ātro kredītu internetā, ir Vivus.lv. Tā ir kreditēšanas iestāde, kas  piedāvā naudas aizdevumu, lai negaidītās situācijās Tev nebūtu jāuztraucas par naudas līdzekļiem. Vivus.lv piedāvā saņemt ātro kredītu līdz tūkstots piecsimt eiro ar atmaksas temiņu līdz 24 mēnešiem. Neatkarīgi no summas, kādu aizņemsies, atmaksas termiņu varēsi piemērot tieši savām atmakasas iespējām. Pie Vivus.lv, izvēloties summu un atmaksas termiņu, uzreiz varēsi apskatīt atmaksas grafiku!

 Izvēloties naudas aizdevumu pie Vivus.lv, Tev būs jāizpilda tikai trīs vienkārši soļi, lai saņemtu naudu. Pirmkārt, Tev jāreģistrējas majās lapā un jāizveido savs profils, sniedzot visu nepieciešamo informāciju par sevi. Tad, jāizvēlas nepieciešamā naudas summa, kas ir sākot no 50 līdz 1500 eiro un jānosaka atmaksas grafiks, kas var būt līdz 2 gadiem. Izvēloties vēlamo naudas aizdevuma  summu, Vivus.lv mājas lapā jau varēsi apskatīt mēneša maksājumus, un izvēlēties to atmaksas termiņu, kurā kredītu Tu varēsi atmaksāt visērtāk. Brīdī, kad tavs aizdevuma pieteikums tiks apstiprināts, Vivus.lv nekavējoties pārskaitīs naudas summu. Tev atliek vien sagaidīt to savā bankas kontā, jo tas, cik ātri nauda tiks pārskaitīta ir atkarīgs no katras bankas. Pirms pieteikties ātrajam kredītam, iepazīsties ar visiem noteikumiem un līguma nosacījumiem, ko vari atrast Vivus.lv mājas lapā, sadaļā „Līguma noteikumi” kā arī, seko līdzi savam budžetam un finansiālajam stāvoklim – neaizņemies kredītu, ja šaubies par savām iespējām kredītu atmaksāt laikā, noteiktajā temiņā. Ievērojot un sekojot līdzi šiem ieteikumiem, gan aizņemties, gan atmaksāt būs vienkārši un tas neradīs nekādu sarežģījumus.

Ja vēlies uzzināt ko vairāk par aizdevumiem internetā, ielūkojies Vivus.lv mājas lapā vai arī sazinies ar klientu apkalpošanas līniju, kas klientiem pieejama katru dienu no 7:00 līdz 24:00 un Tu varēsi saņemt konsultāciju par sev interesējošiem jautājumiem. Zvani 67439777 vai raksti info@vivus.lv. Tāpat, vari izmantot iespēju sazināties ar Vivus.lv apkalpošanas centru, izmantojot iespēju – čatu, lai on-line sistēmā, lai sazinātos un rastu atbildes uz Tevi interesējošiem jautājumiem. Savukārt, ja vēlies ko uzzināt pēc klientu apkalpošanas centra darba laika, ieskaties Vivus.lv mājas lapas sadaļā „Jautājumi un atbildes”, kur varēsi atrast informāciju par visiem, biežāk uzdotajiem jautājumiem.