Ātrais kredīts no 19 gadiem

Ātrais kredīts no 18 – 75 gadiem bez ķīlas, bez galvotāja, bez apgrūtinājumiem. Piesakies jau Tagad internetā, ja Tev ir vismaz 18 gadi un neesi vecāks par 75. Ir svarīgi aizņemties pārdomāti, atbildīgi. Vērtē savas iespējas atgriezt kredītu un piesaki ātro kredītu pie uzticama aizdevēja.

Pirmais kredīts no 18 gadiem līdz 200 Ls pirmajā reizē ir bez maksas. Tas nozīmē, ka par kredīta izmantošanu nebūs jāmaksā nekādi procenti un nekādas komisija maksas, lai pieteiktos bez maksas kredītam.

SMScredit ātrais kredīts no 18 gadiem

SMScredit.lv ir kredīta izsniedzējs, kas piedāvā ātro kredītu no 18 līdz 75 gadiem bez ķīlas, bez galvojuma Latvijas iedzīvotājiem, kuriem nav bojāta kredīta vēsture. SMScredit piedāvā pirmo kredītu bez maksas. Aizņemoties, piemēram, 92 Ls uz 22 dienām, pēc 22 dienām būs jāatdod tie paši 92 Ls. Un visbeidzot, ja nespēsi atmaksāt kredītu noteiktā laikā, tad par simbolisku samaksu ātri un vienkārši varēsi pagarināt kredīta atmaksas termiņu par 7 dienām, 14 dienām vai 30 dienām. SMScredit ātrais aizdevums ir piemērots arī pensionāriem, jo reti kurš izsniedz ātro kredītu tik jauniem iedzīvotājiem. Parasti maksimālais pieļaujamais vecums ir 70 vai 72 gadi, bet SMScredit izrāda pretimnākšanu un piedāvā ātro kredītu līdz 75 gadiem.

Aizņemies atbildīgi un rūpīgi izvērtē savas spējas atmaksāt ātro kredītu no privātajiem ātro kredītu aizdevējiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *