Ātrie aizdevumi visdažādākajām situācijām

Situācijās, kad nepieciešami papildu naudas līdzekļi, par daudzu iecienītu variantu kļuvis ātrais aizdevums. Un ne velti – tam pieteikties var neizejot pat no mājām. Turklāt ātrais aizdevums pieejams bez ķīlas un galvojuma.

Aizdevuma noformēšanas noteikumi

Ātrais aizdevums var kļūt par atbildi dažādos gadījumos, ja vien izvērtēsi visus riskus un paturēsi prātā vairākus priekšnoteikumus.

Taviem ienākumiem jābūt pietiekamiem, lai spētu atmaksāt kredītu

Pirms kredīta noformēšanas jāizvērtē savas iespējas to atmaksāt. Lai arī bieži kredīts bez darba izsniegts tiek, ņemot vērā citus pastāvīgos ienākumus, piemēram, pensiju vai stipendiju, tomēr jāņem vērā, ka kredīts bez darba aizdevēju piedāvājumā lielākoties nav .

Tev jāatbilst kredītdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam

Vēl viens kritērijs, kas jāņem vērā – vecuma ierobežojums. Jāatceras, ka visbiežāk ātrie aizdevumi tiek izsniegti no 20 gadiem. Nosacījums kredītus izsniegt no 20 gadiem saistās ar vairāku aizdevēju vienošanos, lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos. Taču ir arī tādi kredītdevēji, kas kredītus piedāvā nevis sākot no 20 gadiem, bet, piemēram, no 18 gadu vecuma.

Aizdevuma piešķiršanā svarīga arī kredītvēsture

Izvērtējot aizdevuma pieteikumu, kredītdevējs ņem vērā arī kredītvēsturi. Lai ātrais aizdevums tiktu piešķirts, nedrīkst būt nenokārtotu parādsaistību.

Vai ātrie aizdevumi ir izdevīgi?

Ņemot vērā daudzveidīgo nebanku aizdevēju tirgu, kredītdevēji veido dažādas stratēģijas, lai pievilinātu klientus. Viena no tādām – krediti bez procentiem. Bezmaksas kredīts nozīmē, ka jaunie kredītdevēja klienti saņem aizdevumu bez pievienotas komisijas maksas – pēc noteiktā termiņa beigām jāatmaksā tikai aizdevuma pamatsumma. Jāielāgo, ka krediti bez procentiem ir kā īstermiņa risinājums. Bezmaksas kredīts pieejams tikai uz 30 dienām.

Lai arī bezmaksas kredīts šķiet labs variants, tas tik un tā ir jāatmaksā. Turklāt – līgumā noteiktajā termiņā. Krediti bez procentiem pārvēršas maksas aizdevumā pēc noteiktā termiņa beigām. Ja aizdevums netiek samaksāts laikā, jārēķinās ar soda procentiem vai jāpagarina atmaksas termiņš, kas arī ir maksas pakalpojums.

Tomēr, ņemot vērā, ka bezmaksas kredīts tiek izsniegts pie vairākiem aizdevējiem, tas nav vienīgais kritērijs, pēc kura izvēlēties labāko risinājumu. Vēloties atrast labāko aizdevumu, jāņem vērā arī pieejamā aizdevuma summa, atmaksas termiņš , kā arī citas nianses.

Uzzini kopējās kredīta izmaksas kredītu kalkulatorā

Kredītu salīdzināšanā svarīgs var būt kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators pieejams katra aizdevēja mājaslapā. Ievadot vēlamo kredīta summu un atmaksas termiņu, kredītu kalkulators izsniegs informācijupar kopējām aizdevuma izmaksām. Jāņem vērā, ka kredītu kalkulators nodrošina tikai vispārīgu informāciju par aizdevumu.

Lai arī pie nebanku aizdevējiem bieži pieejami krediti bez procentiem un pat kredīts bez darba, jāatceras, ka katrs aizdevums ir atbildība. Pirms kredīta noformēšanas rūpīgi izvērtē savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā.