ATSVAIDZINĀT BALLĪTI PALĪDZĒS GALDU NOMA

Visdažādāko pasākumu aprīkojuma servisa nodrošinātāji Akurats.lv plašajā piedāvājumā būs ne vien nojumes īre un telšu noma, bet arī tādi pakalpojumi kā gaismas galdu noma vai bāra letes noma. Arī tādos gadījumos, ja Jums nepieciešami gāzes sildītāji terasēm, Akurats.lv būs īstais uzņēmums, kur iet pēc palīdzības.

 

Tad, ja gribēsiet savā sarīkojumā īpašu gaismas elementu radītu atmosfēru, tad Jums derēs gaismas galdu noma. Gaismas galdu noma ļaus aprīkot Jūsu pasākumu ar mūsdienīgiem, spilgtiem gaismas galdiem, kas izgaismos norises vietu visādās krāsās. Lai padarītu vieglāku pasākuma vietas iekārtošanas procesu, tad gaismas galdu noma pie uzņēmumam Akurats.lv ir pakalpojums, kur viss ir iekļauts – tos piegādās, izvietos un arī pēc pasākuma beigām izjauks Akurats.lv speciālisti.

 

NOJUMES ĪRE VAR IZGLĀBT PINĪGI VISU PASĀKUMU NEOPROGNOZĒJAMU LAIKA APSTĀKĻU GADĪJUMĀ

Tad, ja tiek plānots pasākums ārpus telpām, Jums visdrīzāk būs vajadzīga nojumes īre vai telšu noma. Skaistas un praktiskas nojumes īre pasargās Jūs no pēkšņām laika apstākļu pārmaiņām un nokrišņiem. Arī tad, ja nebaidāties no pēkšņa, telšu noma derēs arī, lai aizsargātu sarīkojuma viesus un ēdienu arī no tiešas saules. Tieši uzņēmuma AKurats.lv nojumes īre un telšu noma būs parocīga un viegla, jo piedāvājumā ir 11 dažāda izmēra nojumes it visiem dzīves gadījumiem.

 

AKURATS.LV PIEDĀVĀ PAT BĀRA LETES NOMA

Ja Jūs vēlēsieties Jūsu organizētajā pasākumā speciālu vietu, kur tiks pasniegti dzērieni, Jums noteikti būs noderīga bāra letes noma. Bāra letes noma nodrošina pasākumus ar parocīgi no moduļiem izveidojamu leti, kura no vienas puses ir izgaismota un balta, taču otrā pusē – parocīgi piemērota dzērienu pagatavošanai. Turklāt bāra letes noma var būt apvienota arī ar bāra krēsliem, tādējādi radot Jūsu pasākumā īsta bāra atmosfēru.

 

GĀZES SILDĪTĀJI TERASĒM UZTURĒS JŪSU VIESU LABSAJŪTU

Lai Jūsu plānotais sarīkojums izdotos, ir nozīmīgi, lai tā apmeklētājiem vienmēr būtu patiešām silti – to spēs garantēt gāzes sildītāji terasēm. Uzņēmuma Akurats.lv piedāvātie gāzes sildītāji terasēm ir ne tikai noderīgi, bet arī dos papildu akcentu sarīkojuma dizainam.Akurats.lv sortimentā ir ne tikai nojumes, bāra letes un gāzes sildītāji terasēm – ar pilnīgi visu plašo piedāvājumu iespējams iepazīties interneta portālā www.akurats.lv!