AUGSTAS KVALITĀTES UN KOMFORTABLI VĪRIEŠU APAVI

vīriešu apavi APAVI DAŽĀDĀM DZĪVES SITUĀCIJĀM

Latvija ir brīnišķīga valsts, tomēr tā atrodas vairāk ziemeļos nekā dienvidos, līdz ar to apavi ir viena no precēm, ko sanāk mainīt vairākkārtīgi gada laikā. Ja, piemēram, Kiprā Jums gandrīz visu gadu noderēs vasaras apavi, tad Ziemeļeiropā ar čībiņām neiztikt, jo gluži vienkārši lietū un sniegā sals kājas un nepiedienīgi izskatīsies. Šeit apavi cilvēkiem visbiežāk ir vismaz 5 dažādās kurpju kastēs. Šī iemesla dēļ apavi ir nopērkami gandrīz uz katra ēkas stūra Rīgas centrā un citos apavu veikalos.

Parasti veikalā ir atrodami:

  • Bērnu apavi;
  • Sieviešu apavi;
  • Vīriešu apavi;
  • Gumijas zābaki sievietēm;

Un citi apavi, piemēram, sportam vai ofisam.
Rezumējot iepriekš rakstīto – apavi ir vajadzīgi un noderīgi jebkuram cilvēkam. Turklāt katri apavi savā veidā atšķiras. Sīkāk par tiem, un kur šie apavi ir pasūtāmi, lasi tālāk!

SIEVIEŠU APAVI LAIMĪGĀM SIEVIETĒM

Visticamāk, arī Jūsu mājā sieviešu apavi aizņem vislielāko platību pie ārdurvīm. Dāmām ir īpaši svarīgi būt skaistām, un skaistums sākas no papēžiem, vai ne? Turklāt ne tikai skaistums, jo ir pierādīts, ka gan vīriešu, gan sieviešu apavi uzlabo garastāvokli, ja tie ir ērti un pievilcīgi. Iespējams, Jums interesē arī sieviešu apavi lietainām sezonām? Tādā gadījumā elastīgie un klasiskie sieviešu apavi jeb gumijnieki ir tas, ko meklējat!

MITRAJOS LAIKAPSTĀKĻOS MEITENĒM NODERĒS GUMIJAS ZĀBAKI SIEVIETĒM

Gumijas zābaki sievietēm ir mūsdienīgs risinājums lietainām dienām. Gumijas zābaki sievietēm ir labākais ierocis cīņā ar peļķēm un dubļiem. Uz tiem var būt attiecināms teiciens “Nav sliktu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs”. Jūs piekrītat?

MEITĀM UN ZĒNIEM JĀIEGĀDĀJAS BĒRNU APAVI

Rieker, Inblu, Scandi un Sata bērnu apavi ir prātīga izvēle, lai mazās, jutīgās bērnu kājiņas būtu siltas un sausas. Visu šo zīmolu bērnu apavi ir ražoti, lai bērns tajos staigātu, kamēr viens viņam tie derēs. Jūsu dēlam vai meitai ir būtiski katru dienu skraidīt, tāpēc izturīgi bērnu apavi ir prioritāte Jūsu mazo ģimenes locekļu dzīvespriekam! Turklāt, bērnu apavi visbiežāk ir pieejami dažādās spilgtās krāsās, kas noteikti patiks visiem mazajiem.

AUGSTAS KVALITĀTES UN KOMFORTABLI VĪRIEŠU APAVI

Vīriešu apavi, tāpat kā sieviešu vai bērnu kurpes, ir dažādi. Kāpēc? Jo ir dažādas nepieciešamības. Piemēram, čības nebūs labākie apavi, ar ko doties uz banku, vai ne? Tāpat arī Jūs taču neiesiet uz peldbaseinu ar puszābakiem? Tieši tā – jā
izvēlas atbilstošas kurpes!. Kur šie vīriešu apavi ir iegādājami? Vai šie vīriešu apavi ir augstas kvalitātes ražojuma? Viens ir skaidrs – ir vērts izvēlēties Latvijā atzītu pārdevēju, tad ar apaviem viss būs kārtībā!

JŪSU APAVI IR “SOMIJAS APAVU” DARBS!

Vairāk nekā 20 gadu pieredze, izdevīgi nosacījumi, izmēru tabula, operatīva piegāde, apavi no atzītākajiem zīmoliem – šie faktori raksturo “Somijas apavi” uzņēmumu. Ja arī Jums ir svarīgi saņemt rūpes par veikto pirkumu, tad šī ir vieta, kurp doties!

Lai jauni apavi no uzticama tirgotāja jau drīzumā būtu Jūsu mājās, zvaniet uz 67284511, vai ierodieties uz veikalu Rīgā, Kr. Barona ielā 36! Visi apavi ir apskatāmi arī uzņēmuma mājaslapā www.somijasapavi.lv!