AUTONOMĀS ŪDENS APGĀDES SISTĒMAS UN SILTUMSŪKŅU MONTĀŽA – ATRODI IZDEVĪGĀKO VARIANTU AR UDENSJUMS.LV

Udensjums.lv ūdens apgādeCīnies ar ūdens apgādes radītajām problēmām? Tavās interesēs ir saņemt kvalitatīvu ūdeni, kas ir lietojams uzturā? Darbinieki no Udensjums.lv palīdzēs atrisināt šīs problēmas! Firmas SIA “Ground Water” servisa klāstā pārdomāti ūdens autonomās apgādes sistēmas varianti un citi ar tās ierīkošanu saistītie pakalpojumi. Mini ekskavatora serviss, siltumsūkņu uzstādīšana utt. Aplūkis piedāvāto pakalpojumu klāstu Udensjums.lv.

Udensjums.lv īsteno arī siltumsūkņu montēšanu, kas ir aktuāls jautājums mājā, ir paredzi ieviest ģeotermisko apkuri. Vispirms būs vajadzīga ģeotermālās zondes vertikālās uzstādīšanas darbi, kas ir kā pirmais solis siltumsūkņu apkures sistēmas izveidošanai. Caur to apakšzemes enerģijas avota radītais siltums tālāk dosies uz siltuma sūkni, kas tālākajā procesā nodrošinās apkures sistēmas funkciju. ja vajadzīgi teritorijas labiekārtošanas vai augsnes rakšanas darbi, noformē mini ekskavatora pakalpojumu Udensjums.lv. To izmantošanas lielākais ieguvums ir izdevība darboties arī šaurās un nelielās teritorijās, kur lielāka izmēra tehnika nevar brīvi darboties. Izmanto mini ekskavatora servisu, ja tev nepieciešams izrakt tranšeju, kanalizāciju, jāizved būvgruži vai jānoņem liekais grunts slānis un jāizlīdzina bedres.

Lai lauku teritorijas saimniecībā tu saņemtu kvalitatīvu uzturā lietojamu ūdeni, konsultējies pie Udensjums.lv profesonāļiem. Izvērtējot dziļurbuma uzstādīšanas vietu, viņi rekomendēs atbilstošāko variantu. Variants, kas ir atbilstošākais privātmājām, ir ūdens iegūšanas veids no dolomīta slāņa – tas ir artēziskais urbums. Udensjums.lv ekspertu kompetencē ir artēzisko aku ierīkošana, no kura iegūst labas kvalitātes, brīvu no bakterioloģiskā piesārņojuma ūdeni, ko var lietot uzturā. Paaugstināta dzelzs un kaļķa daudzumu var atrisināt ar ūdens mīkstināšanas filtru ierīkošanu.

Ja pašlaik nepieciešama siltumsūkņu uzstādīšana, dziļurbumu ierīkošana vai ūdens autonomās sistēmas izveides variants, griezies pie speciālistiem no Udensjums.lv. Tev visizdevīgākie un iespēju robežās optimālākie ūdens apgādes risinājumi ar lielu ekspluatācijas laikaposmu.