B kategorijas tiesības varēs saņemt kad pabeigta gandrīz jebkura autoskola

 

credoautoprieks autoskolaB KATEGORIJAS TIESĪBAS UN ARĪ CITĀDĀKI KURSI – KUR TĀDUS APGŪT?

Iespējams Jūs beidzot esat nolēmis, ka ir pienācis brīdis nokārtot B kategorijas tiesības, vai arī esat nonācis situācijā, kad ir nepieciešami ADR kursi, kuri dod iespēju uzzināt, kādā veidā ir veicama bīstamo kravu pārvadāšana. Kādā veidā sameklēt piemērotu autoskolu, kurā saņemami ne tikai ADR kursi, saņemamas A, D un B kategorijas tiesības un arī tiek piedāvāti pirmās palīdzības kursi autovadītajiem, un turklāt kas piedāvā mūsdienīgu mācību vidi?

LIELĀKĀ DAĻA AUTOSKOLU DOD IESPĒJU IEGŪT B KATEGORIJAS TIESĪBAS

B kategorijas tiesības varēs saņemt kad pabeigta gandrīz jebkura autoskola, bet vienas no zināmākajām ir Mustangs, Fortuna, Vanags kā arī autoskola CredoAutoprieks. Visbiežāk B kategorijas tiesības varēs saņemt, ja nokārtots gan pakses, gan teorijas eksāmens, bez tam tāpat arī nepieciešams, lai ir izieti arī pirmās palīdzības kursi autovadītājiem. Lai veiksmīgi varētu atrast Jums piemērotāko autoskolu, vispirms ieteicams uzklausīt paziņu, kuri jau saņēmuši B kategorijas tiesības, pieredzi, tāpat arī apskatīt skolu mājaslapās pieejamo tekstu.

IZVĒLIETIES TĀDA VEIDA AUTOSKOLU, KAS BŪS TUVĀK JŪSU MĀJĀM

Autoskola Mustangs nodrošina svarīgākās pamatkategoriju iegūšanas iespējas – gan praksē, gan teorijā. Tiesa autoskola galvenokārt būs piemērota vienīgi Rīgas iedzīvotājiem un jelgavniekiem. Nedaudz plašāku tīklu reģionos ir izveidojusi autoskola Fortūna, kura arī darbojas Rīgā.. Arī Vanags nodrošinās mācības četrās pilsētās, turpretī autoskola CredoAutoprieks ir izveidojusi apmācību vietas ne vien galvaspilsētā, bet arī Ventspilī, Liepājā, Daugavpilī, Siguldā un Jelgavā.

PIRMĀS PALĪDZĪBAS KURSI AUTOVADĪTĀJIEM PIEEJAMI GAN AUTOSKOLĀS, GAN CITĀS IESTĀDĒS

Vēl bez standarta kursiem, autoskolu pakalpojumu klāstā pieejami arī pirmās palīdzības kursi autovadītājiem un medicīniskā komisija par papildu maksu. Principā visās autoskolās pirmās palīdzības kursi autovadītājiem būs par papildu maksu, kas ir ap trīsdesmit EUR, bet dažāda var būt apmācību laiku pieejamība. Tos arī ir iespējams iziet citur, bet autoskolā tie būs parocīgāki.

BĪSTAMO KRAVU PĀRVADĀŠANA – BŪS DROŠA PĒC ADR KURSU APGŪŠANAS

Tad, ja Jums vajadzīgi ADR kursi, no iepriekš minētajām skolām Jums varēs palīdzēt tik vien divas no tām – autoskola CredoAutoprieks, kā arī Fortuna. ADR kursi sastāv no divām daļām – pamatkursa un papildu kursa par cisternu pārvadājumiem. Ja gribat vēl plašāk uzzināt, no kā ADR kursi sastāv un kā īstenojama bīsmamo kravu pārvadāšana, īpaši plašu informāciju autoskolas interneta vietnē nodrošinās autoskola CredoAutoprieks. Pēc kursu pabeigšanas bīstamo kravu pārvadāšana kļūs izprotama un drošāka, svarīgākais ir izvēlēties īsto autoskolu!