Balticom televīzija vai labākā televīzija Rīgā?

Balticom televīzijaRīgā ir patiesi liela izvēle starp telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem, izvēloties gan internetu, gan telefonsakarus, gan televīziju. Visus iepriekš minētos pakalpojumus piedāvā arī Balticom. Viens no izdevīgākajiem šīs kompānijas pakalpojumiem ir Balticom televīzija, jo klientiem tiek piedāvāts plašs TV kanālu klāsts par pieejamām cenām.

Balticom televīzijas abonentmaksa

Balticom televīzija tiek pieslēgta uz Baltkom TV tīkla pamata un piedāvājuma klāstā ietilpst aptuveni 60 populārākie TV kanāli. Tā kā Rīgā pieejams labs tehniskais nodrošinājums un gandrīz visos rajonos ir stabils tīkla pārklājums, klientam ir pieeja 59 TV kanāliem (piem., Ķengaragā, Purvciemā u.c.), bet pieejamas arī TV pakas ar 18 un 57 kanāliem.

Balticom televīzija- akcija

Attēls: http://balticom.lv

Kanālu skaits un abonentmaksa var atšķirties, atkarībā no konkrētās adreses, piem., Bolderājā ir pieeja 45 TV kanāliem un maksa mēnesī ir Ls 6.70. Tikmēr par 57 kanālu paku maksa mēnesī ir Ls 7.90. Tomēr Balticom ļauj klientiem arī ietaupīt, piem., nosakot mazāku maksu, ja līgumu slēdz uz vairākiem mēnešiem. Pieejami vairāki līguma veidi:

  • Beztermiņa līgums;
  • Līgums uz 12 mēnešiem;
  • Līgums uz 24 mēnešiem.

Izvēloties televīziju pieslēgt uz ilgāku laiku, ikmēneša maksa būs mazāka, piem., Balticom televīzija ar 57 kanāliem būs tikai par Ls 4.99, bet 18 kanāli par Ls 2.90. Katrā ziņā, kanālu piedāvājums noteikti atbilst cenai un ir pieejams katra vēlmēm un iespējām. Turklāt, kompānija iet pretī klientiem, piem., sniedzot abonentmaksas atlaides 1. un 2. grupas invalīdiem, kā arī piedāvā maksājumu atlikšanu.

Televīzijas kanālu piedāvājums

Televīzijas pakalpojuma klāstā ietilpst populārākie Latvijas un ārzemju TV kanāli, to starpā informatīvi izklaidējošie, ziņu, mūzikas, filmu, sporta, populārzinātniskie un bērnu kanāli. Savai gaumei un noskaņojumam atbilstošas pārraides spēs atrast ikviens.

Lai arī citas kompānijas steidz piedāvāt lielāku kanālu klāstu, jāizvērtē, vai tie vispār ir nepieciešami un vai kvalitāte atbilst cenai. Ja ir vēlme pamainīt esošo Balticom kanālu paku pret citu, atliek vien apmeklēt viņu mājaslapu un iepazīties ar piedāvājumiem konkrētās adresēs. Turpat iespējams redzēt arī visus pieejamos TV kanālus un pakas abonentmaksu mēnesī.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *