Baltkom kabeļinternets – drošs un stabils internets

Baltkom kabeļinternetsElektronisko sakaru sniedzējs Baltkom piedāvā kabeļinterneta un optiskā interneta pakalpojumus, izmantojot nākamās paaudzes jeb NGN tīklu. Baltkom kabeļinternets pieejams Rīgā un daudzās citās Latvijas lielākajās pilsētās un pieslēgums tie veikts izmantojot kabeļtelevīzijas kabeli.

Baltkom kabeļinterneta pieslēgums

Kabeļinterneta pieslēgšana atkarīga no tā, vai klients izmanto kabeļtelevīziju:

  • Ja klients iepriekš nav izmantojis Baltkom kabeļtelevīziju, tad, lai pieslēgtu internetu, nepieciešams ievilkt atsevišķu kabeli.
  • Turklāt, ja abonents pieslēdz internetu caur kabeļmodemu, būs nepieciešams tikai viens kabelis televīzijai un internetam.

Tā kā interneta pieejamība atkarība no dzīvesvietas un tehniskā nodrošinājuma, arī interneta ātrums dažādās Latvijas vietās var nedaudz atšķirties. Interneta pakalpojumiem ārzemju datu pieejas kanālu piedāvājums ir šaurāks nekā Latvijas datu kanāliem. Baltkom interneta maksimālais ātrums ir 20 Mbit/s vai 100 Mbit/s, atkarībā no tā vai abonenta dzīvesvietas adrese atrodas NGN vai mini NGN pārklājuma zonā.

Baltkom interneta pieejamība

Tāpēc, pirms tiek pieslēgts Baltkom kabeļinternets, abonentam ir jāpārliecinās par pakalpojuma pieejamību viņa dzīvesvietā. Pārsvarā kabeļinterneta un televīzijas pakalpojumi pieejami lielākajās pilsētās, atbilstoši arī apdzīvojuma blīvumam.

Iespējas pārbaudīt interneta pieejamību, iespējams apmeklējot viņu mājaslapu un izmantojot speciālu meklētāju. Nepieciešams ievadīt tikai savu dzīvesvietas adresi, tādējādi redzot aktuālos pakalpojumu piedāvājumus un to cenas. Ja jau tiek izmantota kabeļtelevīzija, tad problēmām ar interneta pieslēgšanu nevajadzētu rasties.

Baltkom interneta ātruma palielināšana

Interneta ātrums ir atkarīgs arī no datortehnikas tehniskā stāvokļa, kas var ievērojami ietekmēt interneta piedāvāto jaudu. Lai nodrošinātu maksimāli kvalitatīvu interneta pieslēgumu, Baltkom piedāvā padomus ātrākai datu pārraides ātruma saņemšanai, ar ko var iepazīties viņu mājaslapā. informēt Baltkom par problēmām.

Baltkom kabeļinternets nodrošina stabilu un drošu internetu ikvienam klientam, kā arī rūpējas par šī un citu pakalpojumu kvalitatīvu piedāvājumu. Ja nu tomēr ir radušās problēmas ar internetu, ko abonents ir pieslēdzis caur kabeļmodemu, iespējams zvanīt uz numuru 67480080 un informēt Baltkom par problēmām. Kompānija ātri reaģē uz problēmu risināšanu un to novēršanu, lai netiktu ierobežotas klienta iespējas attiecībā uz interneta lietošanu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *