Bāra krēslu īre gan privātiem, gan publiskiem pasākumiem

bāra krēsliDzīvē situācijas mēdz būt dažādas. Reizēm arī neplānotas vai arī grūti risināmas. Piemēram, rīkojat kādu slēgtu vakara pasākumu kādā bārā vai naktsklubā un pēkšņi saprotat, ka būs vairāk viesu nekā paredzēts un trūkst vajadzīgais sēdvietu skaits, vai arī jau sākotnēji nevarat atrast atbilstošus krēslus kāda festivāla organizēšanā un meklējat izdevīgus risinājumus. Pasākumu Aprīkojuma Serviss „Akurāts” var piedāvāt un nodrošināt lielisku bāra krēslu īri.

Uzņēmums piedāvā izīrēt gaumīgus, ērtus un modernus bāra krēsli, kuri neuzkrītoši iekļausies vakara pasākumos, bāros un festivālos. Šie krēsli ir gandrīz 80 centimetrus augsti, tumši pelēkā krāsā, ar gaišu metāla rāmi. Diametrs tie sasniedz 32 centimetrus. Jau vizuālais apraksts liecina, ka šo bāra krēslu izvēle ir lieliska izvēle, ja, piemēram, nepieciešams neplānoti nodrošināt papildu sēdvietas kādā mūzikas festivālā un pasākuma apmeklētājiem nodrošināt augstu komforta līmeni.

Pati bāra krēslu īre ir lielisks risinājums brīžos, kad krēsli nepieciešami uz salīdzinoši neilgu laiku, vien uz kādu konkrētu pasākumu, bet pēc tam tie vairs nebūs vajadzīgi. „Akurāts” atsaucīgie darbinieki laipni palīdzēs un atbildēs uz visiem jautājumiem, sniegs konsultācijas par visizdevīgākajiem risinājumiem un nodrošinās arī to, lai bāra krēsli tiktu gan laicīgi uzstādīti, gan pēc tam operatīvi novākti un aizvesti prom. Tā kā Latvijā pašlaik valda gada tumšākais laiks un vakari ir jo īpaši gari, tad cilvēku interese par dažāda veida pasākumiem tikai pieaug. „Akurāts” piedāvā pavisam trīs veidu krēslu nomu, dažādām dzīves situācijām.Bāra krēsls - Akurāts.lv

Bāra krēslu īres izmaksas ir atkarīgas no skaita un lietošanas laika ilguma. Pasākumu Aprīkojuma serviss „Akurāts” nodrošina arī visa citu svētku, svinību, dažādu pasākumu organizēšanā nepieciešamo priekšmetu nomu. Sākot no teltīm, krēsliem un galdiem un beidzot ar paklājiem un sildītājiem.

Ja esat ieplānojis kāda pasākuma organizēšanu, tad ziniet, ka „Akurāts” darbinieki spēs nodrošināt lielisku nomas servisu. Prātīga bāra krēslu un cita inventāra īre nodrošinās pasākuma izdošanos, un līdz ar to arī lieliskas emocijas gan organizatoriem, gan arī visiem apmeklētājiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *