Cik ir pieļaujamā octa apdrošināšana cenas?

 

octa apdrošināšanaOcta polise Tavam auto

Dažkārt , sēžot pie auto stūres notiek dažādi negadījumi, kas pat nav atkarīgi no mums. Lai tas neradītu arī neplānotus izdevumus, vajadzīga octa apdrošināšana. Octa polise atlīdzina zaudējumus citas personas transportlīdzeklim vai veselībai, ja tiksi atzīts par vainīgu ceļu satiksmes gadījuma izraisīšanā
Octa apdrošināšana ir likumā noteikta obligātā apdrošināšana sauszemes transporta līdzekļiem. Jāņem vērā, ka octa polise nesedz zaudējumus negadījuma izraisītājiem Octa apdrošināšana sedz, piemēram, citas personas transportlīdzekļa remonta izdevumus, kompensāciju, ja pēc negadījuma ar spēkratu braukt vairs nav iespējams, citas personas transportlīdzekļa aizgādāšanas izmaksas, kompensāciju avārijām cietušajām personām u.c.

Kur noformējama lēta octa?

Daudzi, meklējot apdrošināšanas polisi, vēlas uzzināt, kāda ir tās  octa apdrošināšana cenas. Ja nepieciešama lēta octa, vērts salīdzināt vairākas versijas un tad lemt, kura octa polise ir vispiemērotākā. Jāatceras, ka tas, cik lēta octa nopērkama, atkarīgs no vairākiem kritērijiem, piemēram, apdrošināšanas kompānijas noteikumiem, polises termiņa, transportlīdzekļa veida, vecuma un reģistrācijas vietas. Izvērtēšanu visvienkāršāk un ātrāk izdarīt internetā – ierakstot octa kalkulatoros nepieciešamos datus, ērti var noskaidrot, kāda ir pieejamās polises cena. Laba iespēja ir arī octa internetā. Tas nozīmē – kad atrasta lēta octa, to uzreiz arī var iegādāties. Pirms pirkt octa interneta, gan vajadzētu iepazīties ar visiem līguma nosacījumiem un vajadzības gadījumā taujāt atbalstu apdrošināšanas ekspertiem.

Lēta octa ir tikai viens faktors, ko vērts ņemt vērā, ja vajadzīga octa polise. Tā kā tiek piedāvāti atšķirīgi līguma varianti, vajadzētu arī izvērtēt, kurš būs piemērotākais risinājums. Piemēram standartlīgums attiecas uz visiem Latvijā reģistrētiem spēkratiem – šī octa apdrošināšana darbojas Latvijā un Eiropas Ekonomikas zonas teritorijā. Tas nozīmē, ka ceļojot šajā zonā, nav nepieciešama papildus apdrošināšanas polise. Savukārt zaļā karte darbojas valstīs, kas ir Zaļās kartes dalībvalstis: piemēram, Albānijā, Andorā, Bulgārijā, Baltkrievijā, Izraēlā un citur. Un visbeidzot- robežapdrošināšanas līgums, attiecināms uz transportlīdzekli, kas nav reģistrēts kādā no Eiropas ekonomikas zonas valstīm un šķērso Latvijas robežu.

Kādēļ pirkt octa internetā?

Mūsdienīgi autovadītāji zina, cik izdevīgi ir pirkt octa interneta! Dažādām apdrošināšanas sabiedrībām ir atšķirīgas Octa polises izmaksas. Tās ietekmē gan riska klase, gan transportlīdzekļa masa, izmantošanas veids u.c. aspekti. Ar Octa kalkulatoru pāris minūšu laikā tiek piedāvātas octa polises, no kurām vari izvēlēties savam maciņam draudzīgāko. Ja tas Tev šķiet ērtāk, vari pirkt Octa internetā!
Obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polise, jeb citiem vārdiem Octa nepieciešama ikvienam autovadītājam, kas ar spēkratu piedalās ceļu satiksmē, taču par to nav nepieciešams pārmaksāt – pērc Octa internetā un ekonomē!