DĀRZA DARBU PRECES UN PIEDERUMI

dažādas rozes, krūmu rozes bakker-holland.lv30Ja pavasara mēneši asociējas ar dārza darbiem un jaunās dārza sezonas dārza interjera plānošanu, nepārprotami nepieciešams savlaicīgi pasūtīt izejmateriālus. Interneta veikals Bakker-Holland.lv piedāvā augstvērtīgas puķu un dārzeņu sēklas, rožu stādus, koku un krūmu stādus, zaļumu un garšaugu sēklas . Lai jūsu dārzs šajā sezonā iegūtu košas krāsas, pasūtiet vajadzīgo laikus. Pasūtījums tiek izpildīts maksimums 6 mēnešu laikā.

Bakker ir lielākais dārza preču piegādātājs Eiropā (19 Eiropas valstīs), to apstiprinot ar vairāk nekā 60 gadu ilgo darbības laiku. Viens no pieprasītākajiem produktiem no Bakker kataloga ir dažādas sīpolpuķes, kas stādāmas gan tieši dārza dobēs, gan puķu kastēs. Viena no pieprasītākajām krāšņām un greznām sīpolpuķēm ir begonija, kas zied no vasaras līdz pat rudenim. Pildītās, nokarenās begonijas, bārkstainās un citas interesantas un neparastas puķes. Sīpolpuķu kategorijā jūs varat iegādāties arī dāliju, tulpju, īrisu puķu sīpolus, ko parasti stāda puķu dobēs.

 Bakker-Holland.lv atradīsiet rožu stādi – krūmu, dzīvžogu, lielziedu rozes un citas -, tās iederēsies gan mazā pagalmā, gan lielākā piemājas dārzā. Miniatūras rozes iespējams stādīt puķu podos un nolikt uz terases . Bet tam dobju plānošanā atvēliet vietu lielziedu rozēm, kas iepriecinās ar bagātīgu ziedu ražu un patīkamu aromātu.

Sēklu sortimentā jūs varat nopirkt dārzeņu un puķu sēklas dārza darbu realizēšanā. Bakker noteikti iesaka mazdārziņā iesēt arī kādu vitamīnu saturošus augļus, ogas, dārzeņus. Piedāvājumā esošie sēklu ripas un sēklu lentes vieglāku padarīs sēklu sēšanu. Apskatiet piedāvājumu – tur varēsiet sameklēt dārzeņu, puķu sēklas, kā arī garšaugu, kā piparmētru, citronmelisas, maurloku un citu, sēklas.

Interneta veikals Bakker-Holland.lv dod garantiju augstvērtīgu un ražīgu sēklu, stādu iegādei. Lai gaidāmajā sezonā jūsu mazdārziņš zeltu un sajūsminātu ar spilgtu krāsu gammu, pasūtiet vajadzīgo savlaicīgi. Bakker mājaslapā atradīsiet saturīgus dārzkopības ieteikumus daudzgadīgu krūmu un stādu stādīšanā un kopšanā, darba dārza kalendāru un citas rekomendācijas. Rozes, sīpolpuķes, koki un krūmi, augu kopšanas līdzekļi, dārza instrumenti un tehnika un vēl citi.