DAUDZVEIDĪGA SKAISTUMA UN VESELĪBAS PREČU IZVĒLE NO 1A.LV

matu taisnotājiRūpīga āriene liek justies īpašam, tikmēr rūpes par savu veselību rada pozitīvu pašsajūtu. Tieši tāpēc viens no Latvijas populārākajiem interneta veikaliem 1a.lv piedāvā daudzveidīgu skaistuma un veselības preču klāstu. Sadaļā “preces skaistumam un veselībai” pieejamas tādas preces kā vīriešu skuvekļi un to piederumi, bārdas trimmeri, epilatori un dāmu skuvekļi, fēni un matu veidotāji, matu taisnotāji un lokšķēres, elektriskās zobubirstes, masažieri un vanniņas, svari un asinspiediena mērītāji. Arī pati iepirkšanās ir patiešām ērta un vienkārša – pāris klikšķu internetā un Jūsu pasūtītā prece tiks piegādāta jau dažu darba dienu laikā.

Labs matu griezums un kopta bārda vienmēr izskatās gaumīgi un pievilcīgi. Ja vēlies iegādāties matu, bārdas vai deguna matu trimmeri, izvēlies kādu no 1a.lv piedāvājuma! Trimmeris paredzēts apmatojuma noņemšanai un matu griešanai – to var iegādāties arī papildus elektriskajam skuveklim. Universālais trimmeris ir paredzēts ūsu, bārdas, ausu un deguna matu likvidēšanai. 1a.lv preču sortimentā nopērkami trimmeri gan bārdai un ūsām, gan matiem un bārdai, gan ķermenim. Īpaši zemas cenas matu taisnotājiem un bārdas trimmeriem pieejamas akciju periodos, kad preces var iegādāties sākot no 2 eiro.

Tikpat lielā klāstā pieejami arī matu fēni no tādiem ražotājiem kā Scarlett, AEG, Babyliss, Bosch, Braun, Philips u.c. Veicot pirkumu pie 1a.lv, fēniem ir ne vien īpaši izdevīga cena, bet arī pats iepirkšanās process un labākā fēna modeļa atrašana ir daudz vienkāršāka. Tā vietā, lai visu dienu staigātu pa veikaliem, matu fēni plašā klāstā ir apskatāmi vienuviet. Matu fēni pie 1a.lv pieejami cenās sākot no 6 eiro, turklāt veikalā bieži ir pieejamas dažādas akcijas, atlaides un īpašie piedāvājumi, kas sniedz iespēju veikt īpaši izdevīgus pirkumus.

Tīriem un veseliem zobiem pie 1a.lv var nopirkt dažādu ražotāju elektriskās zobu birstes. Zobu birstes var izvēlēties ar dažādām barošanas sistēmām (gan akumulatora, gan bateriju), kā arī ar dažādu apgriezienu skaitu. Turpat pie 1a.lv nopērkami arī piederumi elektriskajām zobu birstēm – dažādu veidu uzgaļi gan no Braun un Philips!

Lai būtu pavisam skaidrs, ka izvēlētā prece būs piemērota Jūsu prasībām un vajadzībām, katram ir iespēja iepazīstieties ar preces aprakstu, kur būs pieejams sīkāks preces raksturojums. Tāpat pie preces apraksta iespējams apskatīties, kā prece izskatās un tādējādi saprast, vai šī prece ir tā, ko vēlaties. Ja tā, izvēlēties vēlamo preci un veikt sūtījumu pat neizejot no mājām!