DSL interneta ātrums un cenas

dsl internetsDSL ir viens no pieejamākajiem interneta pieslēgumiem Latvijā. Šis interneta pieslēguma veids nodrošina datu pārraidi pa fiksētas telefona līnijas kabeļiem, tāpēc tas ir tik ļoti izplatīts, jo internetu var pieslēgt izmantojot esošo telefona līniju. Latvijā šo interneta pieslēgumu piedāvā vairāki operatori, no kuriem lielākais ir telekomunikāciju sniedzējs Lattelecom, kura piedāvātais DSL internets ir stabils, ātrs un lēts.

DSL internetu iespējams pieslēgt praktiski jebkurā vietā Latvijā

DSL interneta priekšrocības:

  • Pieejams praktiski jebkurā vietā Latvijā – kā blīvi apdzīvotās pilsētās, tā arī lauku reģionos;
  • Pieslēgumam nepieciešama tikai telefona līnijas līnija (pieslēgumam var izmantot jau esošu telefona līniju);
  • Iespējams pieslēgt internetu tur, kur citi interneta pieslēgumi, piem., optiskais interneta pieslēgums, nav pieejams;
  • Vienlaicīga telefona sarunu un interneta lietošana pa kopēju kabeli;
  • Zema abonentmaksa un pietiekami ātrs datu apraides ātrums.
Lattelecom dsl internets

DSL interneta pieslēgums pieejams ar vairākiem ātrumiem. Pie jau minētā Lattelecom, mazākais lejupielādes un augšupielādes ātrums ir līdz 2 Mbit/s, tikmēr lielākais ir līdz 20 Mbit/s. Protams, DSL interneta pieslēgums nenodrošina tik lielu datu pārraides ātrumu, kā, piemēram, optiskais internets, tomēr ar to pietiek, lai veiktu visas nepieciešamās darbības internetā gan darbam, gan arī izklaide.

DSL interneta pieslēgums sākot jau no Ls 6.90 mēnesī

Tikmēr DSL interneta abonentmaksa ir ļoti demokrātiska un pieejama ikvienam. Lattelecom ekonomiskais DSL interneta pieslēgums pieejams jau no Ls 6.90 mēnesī. Tomēr jāsaka, ka izdevīgāk ir pieslēgt internetu komplektā ar citiem pakalpojumiem – DSL internetu iespējams iegādāties ar interaktīvo televīziju, mājas tālruni vai visu kopā.

Kopā ņemot, DSL interneta pieslēgums ir labākais variants vietās, kur nav pieejams cits interneta pieslēguma veids. DSL pieslēgums ir pieejams kā pilsētās, tā arī lauku reģionos, kur ne vienmēr var pieslēgt optisko vai bezvadu internetu. Pat, ja pieejams, piem., bezvadu internets, lauku rajonos tas nav tik ātrs kā gribētos, turklāt vienmēr jārēķinās ar ierobežoto datu tarifu plānu. Tikmēr DSL interneta pakalpojums nodrošina stabilitāti un neierobežotu darbu internetā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *