Efektīva apkure – granulu katli un citi risinājumi

 

granulu katliJau sen pagājuši tie laiki, kad malkas apkures krāsnis bija vienīgais veids, kā gādāt, lai telpās tiktu nodrošināta apkure. Tagad veidi, kā gādāt, lai namā būtu apkure, ir dažādi – gan granulu katli, gan kamīnkrāsnis, centrālapkures kamīnkrāsnis un podiņu kamīnkrāsnis, gan centrālās apkures krāsnis , kā arī citi cita tipa krāsnis. Kuri ir piemērotākie un visvairāk atbilst visām kvalitatīvas un drošības prasībām?
Lai būtu vieglāk izvērtēt, kāda apkure vajadzīga konkrētajā situācijā, ieteicams vērsties pie ekspertiem, kas sniegs konsultācijas un noteikti ieteiks piemērotāko variantu. Tomērarī mēs esam sagatavojuši noderīgu informāciju par populārākajām akures sistēmām.

Vai granulu katli dod iespēju par apkuri maksāt mazāk?

Visai iecienīta opcija ir granulu katli. Tie ir līdzīga veida kā kamīnkrāsnis. Atšķirība tikai tajā, ka granulu katli tiek darbināti ar granulām. Turklāt granulu katli sniedz ievērojamu siltumu, taču te gan jāvērtē granulu kvalitātes un izejmateriāla.
Kamīnkrāsnis ir mūsdienīgs un efektīvs risinājums . Kamīnkrāsnis iegādājamas daudzveidīgā izvēlē, tāpēc ikviens varēs atrast sev piemērotāko variantu. Kamīnkrāsnis ir salīdzinoši vienkāršs variants, jo kurināmais ir ērti pieejams. Te gan jāpiebilst, ka, uzstādot kamīnkrāsnis, jānodrošina vieta kurināmā novietošanai. Jāatceras, ka kamīnkrāsnis arī diezgan bieži jātīra.
Podiņu kamīnkrāsnis ir zināmas jau ļoti sen. Tās ir ne tikai funkcionālas, bet var būt arī grezns interjera papildinājums. Podiņu kamīnkrāsnis ikvienai telpai piešķirs papildus omulību, turklāt šādu variantu mūsdienās izvēlas ne tikai lauku īpašuma saimnieki – podiņu kamīnkrāsnis lieliski noder arī pilsētas miteklī. Siltums, ko nodrošina podiņu kamīnkrāsnis izplatās pakāpeniski.

Vēl viens variants – čuguna katli

Ievērojama opcija ir arī čuguna katli. Čuguna katli ir sistēma, kas paredzēta dažādu telpu apsildīšanai. Čuguna katli kurināmi ar koku, skaidu briketēm, oglēm. Būtiski, ka čuguna katli ir izturīgi pret koroziju un to kalpošanas ilgums var sasniegt pat 30 gadus. Ja gribi, lai Tavā namā būtu ilgtspējīga apkure, iegādājies čuguna katlu.

Liels apkures sistēmu sortiments atrodams arī tiešsaistē – ekonomē laiku un citus resursus!

Dažādi varianti – piemēram, čuguna katli, podiņu kamīnkrāsnis, granulu katli, kā arī citas krāsnis nopērkamas arī tiešsaistē! Ieskatieties piedāvājumos un izvēlieties interesējošo variantu!