EFEKTĪVI RISINĀJUMI TĪRAI VIDEI

Ikviens no mums vēlas uzturēties sakārtotā vidē, taču telpu uzturēšana ne vienmēr ir viegls uzdevums. Tiem, kuri grib gādāt par sakoptu vidi savā uzņēmumā, noderēs paklāju un telpu uzkopšanas servisa Berendsen pakalpojumi.

Berendsen ir radīts dažādiem uzņēmumiem, tur pieejami dažāda veida pakalpojumi, piemēram, higiēnas serviss, kurā ietverts mūsdienīgs sanitārās telpas aprīkojums. Berendsen piederumi ir funkcionāli un ērti . Tualešu aprīkojuma līnijā ir dažādi produkti kā, piemēram, ziepju dozatori un šķidro ziepju dozatori, kas ir ekonomisks variants roku mazgāšanai publiskās telpās. Tāpat arī labs variants ir putu ziepju dozatori – putu ziepes ir labs veids, kā viegli nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvi un videi draudzīgi.

Vairāk lasi- http://bauska.pilseta24.lv/zina?slug=kadi-as-berendsen-tekstila-serviss-pakalpojumi-var-noderet-jums-6312f11d4b/1779993

MŪSDIENĪGS DIZAINS UN AUGSTA KVALITĀTE

Piedāvājumā ietilpst arī gaisa atsvaidzinātāji. Atšķirībā no citām gaisa atsvaidzinātāju sistēmām, Berendsen gaisa atsvaidzinātāji neizplata gaisā nepatīkamas kristāliskas daļiņas. Tā vietā aromāts izdalās gaisā pakāpeniski bez aerosolu un dažādu mehānismu lietošanas. Atšķirībā no citiem gaisa atsvaidzinātājiem, Microtrans® patentētie gaisa atsvaidzinātāji neveic smaku maskēšanu. Tie tās neitralizē. Tāpēc  tualetes telpa smaržos jauki pat dienas beigās. Atsvaidzinātāja darbības pamatā ir neliels patentēts siltumelements, kas nesatur smagos metālus, savukārt aromāts nesatur pazīstamos alergēnus.

Berendsen piedāvājumā arī tualetes birste. Komplektā ietilpst ne vien tualetes birste, bet arī sienas stiprinājums. Akopējam nav jāpārvieto tualetes birste, ietaupās kopējais tīrīšanas laiks. Turklāt, lai tiktu nomainīta tualetes birste, nav jāvelta laiks jaunu tvertņu pasūtīšanai – tās tiek regulāri piegādātas. Tualetes birste no Berendsen ir efektīvs variants, jo regulāra birstu nomaiņa iznīcina baktēriju perēkļus, turklāt birstei ir mūsdienīgs dizains, kas   iederas katrā interjerā.

BERENDSEN TEKSTILA SERVISS PIEDĀVĀJUMĀ ARĪ VIRTUVES DVIEĻI – KVALITATĪVI UN FUNKCIONĀLI

Berendsen sortimentā arī virtuves dvieļi un to serviss. Izvēloties šo pakalpojumu, ieguvums būs liels – augstas kvalitātes un vienmēr tīri virtuves dvieļi, zemākas izmaksas un regulāru dvieļu apmaiņu. Ieskaties piedāvājumā un izvēlies – Berendsen virtuves dvieļi pieejami komplektos pa 5 vai 7 gabaliem.

Berendsen sniedz arī pilnu maināmo paklāju servisu, kas ļaus ērti izvēlēties telpām piemērotākos variantus – gan dizaina paklājus, gan gumijas paklājiņus un citus . Izvēloties šo servisu, būtiski ietaupīsi gan laiku, gan naudas līdzekļus, jo, paklāji tiek regulāri mainīti, tādēļ, telpas būs perfektā kārtībā vienmēr.

Virtuves dvieļi, tualetes birste, ziepju dozatori, gaisa atsvaidzinātāji un cits higiēnas aprīkojums – viss tīrai videi Tavā uzņēmumā! Apmeklē www.berendsen.lv, lai uzzinātu vairāk.