EPS maināmo paklāju serviss

Paklāji mūsu interjerā pilda vairākas funkcijas – pasargā grīdu vai mīksto grīdas segumu no priekšlaicīgas nolietošanās, uzkrāj netīrumus, līdz ar to telpa ir tīrāka, tie spēj veikt arī dekoratīvo un pat reklāmas funkciju un rūpējas par komfortu. Diemžēl parasti šo noderīgo priekšmetu tīrīšana un uzturēšana labā kārtībā ir smags, laikietilpīgs, kā arī dārgs process.

Uzticams palīgs paklāju tīrīšanā ir AS „Emblēmu Paklāju Serviss” (EPS). Uzņēmuma pakalpojumus Latvijā izmanto vairāki atpazīstami uzņēmumi, rūpnīcas, ēstuves, veikali, sporta klubi, skaistumkopšanas saloni u.c. Daudzie un pastāvīgie EPS  klienti ir apliecinājums uzņēmuma sniegto pakalpojumu kvalitātei.

Maināmo paklāju serviss ietver paklāju nomu, tīro paklāju piegādi līdz pasūtītājam, netīro paklāju savākšanu, mazgāšanu un apstrādi. Līdz ar to, Jums vairs nebūs jāuztraucas par tīrīšanas līdzekļu iegādi, stundām ilgo paklāja beršanu vai papildus apkopēju pieņemšanu darbā, nebūs arī jārūpējas par paklāja nogādi ķīmiskajā tīrītavā un vešanu atpakaļ. Līdzko paklājs būs netīrs, atbrauks EPS darbinieki un to nomainīs pret tīru.

Paklāji tiek mazgāti videi saudzīgā veidā, tāpēc maināmo paklāju servisu ir iecienījuši daudzi dabas draugi. Arī līdzekļi ar ko paklāji tiek apstrādāti pēc mazgāšanas, nenodara kaitējumu dabai. Piemēram, lai nodrošinātu kokvilnas paklāju labāku uzsūkšanas spēju, tie tiek apstrādāti ar dabīgām augu eļļām.

EPS pakalpojumi ir draudzīgi arī Jūsu maciņam. Eiropas Tekstila servisa asociācija ir izpētījusi, ka izmantojot maināmo paklāju servisa pakalpojumus, tiek ietaupīti apmēram 14 % no kopējiem saimniecības izdevumiem.

Tā kā EPS ir starptautisks uzņēmums, kas ir sevi pierādījis arī Latvijā, tad labprāt nāk pretī jaunajiem klientiem piedāvājot izdevīgas akcijas, piemēram, divas nedēļas iznomāt jebkuru no precēm bez maksas.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *