Ergonomisks krēsls ar izsmalcinātu dizainu

Izvēloties krēslu, ir svarīgi pievērst uzmanību ne tikai tā ārējam izskatam, bet arī ergonomiskumam − komfortablumam, izgatavošanā izmantoto materiālu ietekmei uz cilvēku, lietošanas ilgumam un citiem faktoriem. Tikai ergonomisks krēsls ļaus pilnvērtīgi izbaudīt katru mirkli, ko pavadāt tajā.

Latvijas meistardarbnīcā „Maffam Freeform” top ergonomiski krēsli, galdi un dizaina priekšmeti, kuru dizains neatpaliek no to kvalitātes īpašībām. Dizaineris Raimonds Cīrulis mēbeļu formas izkopšanai, līniju saderības eksperimentiem ir veltījis gadu gadus. Vai gan citādi „Maffam Freeform” ergonomiskās mēbeles būtu saņēmušas  jau tik daudz dizaina balvu un atzinību no ārzemju dizaina apvāršņu izzinātājiem!

Kur slēpjas šo ekstravaganto krēslu ergonomiskums? Lai gūtu atbildi uz šo jautājumu, vispirms būtu jāaizbrauc uz vulkāniskajiem apgabaliem, jānostājas vulkāna pakajē un jāpatur rokās bazalts. Šis ekoloģiskais un neiedomājami izturīgais no vulkāniem izspļautais iezis ir galvenā „Maffam Freeform” mēbeļu sastāvdaļa. Starp citu, bazaltam ir vēl kāda fantastiska īpašība − tas absorbē visu veidu negatīvo starojumu. Apsēdēties ergonomiskajā krēslā un jūtieties kā drošības salā!
Ergonomisks krēsls ir sēdētājam draudzīgs krēsls. Raimonds ir parūpējies, lai ikviens krēsla izliekums būtu dziļi pamatots sēdētāja fizioloģijā. Maffamfree.com piedāvājumā ir vesela krēslu brigāde, lai katram būtu iespēja atrast savai gaumai, vajadzībai un ķermeņa uzbūvei piemērotu krēslu. Kad esat atradis savu krēslu, nolieciet to tikko nopļautajā mauriņā un izbaudiet, kā smaržo vasara! Neaizmirtiet uzaicināt ciemos arī viesus, lai arī viņi iedvesmojas Jūsu dārza šarmā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *