Erotiskas apakšveļas iegāde ar partneri

Erotiskas apakšveļas iegāde kopā ar savu partneri, var būt kaut kas, ko Jūs vēl neesat mēģinājuši, bet tas var būt lielisks veids, kā atsvaidzināt Jūsu seksuālo dzīvi un atvērt intīmo diskusiju. Būt kopā kā pārim ietver dalīšanos un intimitāti, un katram ir savas fantāzijas. Izpētot erotisko veļu kopā, var ļaut vaļu šīm fantāzijām un atdzīvināt rotaļīgumu guļamistabā. Pat ja Jūs neko nenopērkat, iepirkšanās kopā var sniegt Jums daudz jaunu ideju un uzlabot Jūsu seksuālo dzīvi!

Kopīga erotiskās apakšveļas iegāde

Kopīga erotiskās veļas iegāde nodrošina, ka jebkurš intīms apģērbs, ko Jūs pērkat, iepriecinās Jūs abus. Lielāko daļu laika, cilvēki pērk erotisko veļu, kas īsti nedod nekādu jautrību guļamistabā. Varbūt viņam patīk mežģīnes un maigi Baby Doll kostīmi vai korsetes, vai viņam var patikt caurspīdīga apakšveļa. Varbūt Jums patīk eksotiski kostīmi vai seksīgas biksītes. Tā kā par šīm lietām dažkārt ir grūti runāt, erotiskās veļas pārlūkošana interneta veikalā vai veikalā, var ļaut Jums vieglāk dalīties tajā, kas Jums patīk un kas ne pārāk.

Kāpēc apakšveļu iegādāties kopā

Tas ir svarīgi pārim. Atklājot, ka viņam īpaši nepatīk tediji vai bodiji, var palīdzēt Jums izvairīties no erotiskās veļas pirkuma, kas viņam ne pārāk patiks (kas galu galā nebūs pārāk noderīgi arī Jums!). Uzzinot, ka viņš mīl korsetes, Jūs zināsiet vienu lietu, kas noteikti iedegs nerātno liesmu viņa acīs.

Kopīgi meklējot apakšveļu, ir svarīgi saglabāt atvērtu prātu. Varbūt Jūs nekad neiedomāsieties sevi caurspīdīgā Baby Doll apakšveļā – bet viņš gan. Tiklīdz Jūs to zināt, esiet ar mieru to izmēģināt. Ja Jūs absolūti nevar iedomāties sevi valkājam kaut ko tamlīdzīgu, viņam būtu jābūt ar mieru to aizmirst. Ir tik daudz iespēju, kad runa ir par seksīgu apakšveļu, ka, ja Jūs turpināt meklēt un runāt atklāti, Jūs noteikti atradīsiet daudzas alternatīvas, kas priecēs Jūs abus.

Viņš varbūt nav iedomājies par seksīgu korseti, bet Jūs esat. Esiet gatavi izmēģināt viens otra izvēli, bet, ja Jūs patiešām jūtaties neērti valkājot kaut ko, ko viņš izvēlas, viņam būtu jābūt ar mieru aizmirst šo ideju.

Diskusijas, sarunas, un atvērtība jaunām idejām

Diskusijas, sarunas, un atvērtība jaunām idejām ir daļa no erotiskas veļas iegādes kopā. Katram no Jums ir fantāzijas, par ko Jūs neesat runājuši, un, kamēr Jūs nekad neiedomājaties sevi erotiskā kostīmā, viņš var. Viņš varbūt nav domājis par caurspīdīgu Baby Doll apakšveļu kā vilinošu un eksotisku, bet Jūs esat. Ja Jūs zināt, ka Jūs absolūti nevēlaties valkāt noteiktu apģērbu, tad Jūsu partnerim būtu jābūt gatavam aizmirst šo ideju un pāriet uz citu izvēli, kas Jums abiem patīk. Runāšana par to, kāda veida erotiskā veļa Jūs uzbudina un kāda ne, ir svarīga, lai atrastu izvēli, kas derēs Jums abiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *