Esi gatavs aizņemties? Laiks atrast izdevīgāko risinājumu!

Visizdevīgākais, bez šaubām, būs bezprocentu ātrais kredīts internetā, kas pieejams pie lielas daļas aizdevēju. Tā ir iespēja noformēt sev vēlamo aizdevumu, taču nepārmaksāt ne centa. Tiesa, pilnīgi bez maksas šis ātrais kredīts internetā nebūs – reģistrējoties aizdevēja mājaslapā, būs jāsedz lietotāja profila aktivizācijas maksa. Visbiežāk tā ir viena eiro centa apmērā. Tas nepieciešams drošības nolūkos, lai aizdevējs visdrošākajā veidā pārliecinātos par norādīto datu atbilstību.

Jāatceras arī tas, ka bezprocentu ātrie kredīti tiek izsniegti tikai aizdevēju jaunajiem klientiem. Noformējot kredītu atkārtoti, aizdevumam tiks piemērota procentu likme.

Aprēķini kopējās kredīta izmaksas

Ja noformē bezmaksas kredītu, atceries – lai tas būtu patiešām izdevīgs risinājums, tas jāatmaksā laikā. Daudzi aizdevēji piedāvā aizdevuma atmaksas termiņa pagarināšanu, bet līdz ko to izmantosi, pirmais ātrais kredīts internetā kļūs par maksas aizdevumu. Piemēram, atliekot kredīta atmaksu uz 14 dienām, par to vajadzēs samaksāt vidēji 20 eiro. Par to, cik tas ir izdevīgi, jālemj katram pašam.

Ja izvēlies aizdevēju, kura piedāvājumā nav bezprocentu ātrais kredīts internetā, vai nepieciešams ilgtermiņa aizdevums, salīdzini procentu likmes! Tieši šis faktors visskaidrāk parāda, cik izdevīgs ir konkrētais aizdevums!

Pirms kredīta noformēšanas noteikti aprēķini arī plānoto ikmēneša maksājuma summu un  samēro to ar savām iespējām.  Ja noformē ilgtermiņa kredītu, noteikti uzzini, cik daudz nāksies pārmaksāt. Un – ja vien iespējams, atmaksā aizdevumu pirms noteiktā termiņa beigām. Tas ietaupīt procentos aprēķināto summu, jo jāmaksā ir tikai par kredīta izmantošanas laiku.

Ātrie kredīti var kļūt par izdevīgu risinājumu, ja vien aizņemsies gudri, rūpīgi izvērtējot ne tikai piedāvājumus, bet arī kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā.