ESI IECERĒJIS IEGĀDĀTIES KANVU AR SAVU FOTOGRĀFIJU? IESKATIES CANVASWAY.COM

kanvasIkvienas telpas interjeram īpašu noskaņu noteikti piešķirs oriģināla kanva. Kanva – tā pamatā ir uz auduma uzdrukāta fotogrāfija. Šīs foto gleznas tiek drukātas izmantojot īpašas krāsas – tādā veidā nodrošinot ilgu kalpošanu. Kanvas tiek uzvilktas uz atbilstoša izmēra rāmjiem, kas pēc tam ir piestiprināmi pie sienas.
Kanva var ne vien lieliski papildināt tavu interjeru, bet arī kļūt par oriģinālu dāvanu svētkos! Viens no variantiem iegādāties kanvu , ir apmeklēt canvasway.com.
Canvasway.com saviem klientiem sniedz lielisku izdevību nopirkt tieši savai gaumei, vēlmēm un interjeram piemērotu kanvas gleznu – tiek īstenoti individuāli pasūtījumi.
Canvasway.com strādā tikai ar augstas kvalitātes materiāliem un krāsām, garantējot izcilu rezultātu. Kā minēts, ikvienam pastāv vairākas iespējas – izvēlēties savu mīļāko fotogrāfiju no personīgā fotoalbuma un pārvērst to skaistā foto gleznā, kas pārsteigs ne vien tuviniekus, bet arī viesus, vai arī izvēlēties kādu no jau gatavajām kanvām – ar tām iepazīties var canvasway.com galerijā.

Ja gribi pasūtīt individuāli izgatavotu kanvu, izvēlies opciju to augšupielādēt mājas lapā canvasway.com un noteikt visus nepieciešamos parametrus, izmantojot ērto 3D vizualizāciju. Savukārt, ja esi iecerējis iegādāties kādu no jau gatavajām kanvām, ieskaties sadaļā ”kanvu galerija”, kurā atrodamas dažādu tematu kanvas. Iepazīsties ar tām mūsdienīgajā 3D vizualizācijā un izvēlies piemērotāko!

Apsverot iespēju iegādāties kanvu, būtisks jautājums noteikti būs kanvas cena. Šeit jāpiemin, ka tā atkarīga no vairākiem faktoriem – piemēram, izmēra, malu attiecības un kanvas veida. Visvienkāršāk kanvas cenu iespējams uzzināt, ieskatoties mājas lapā canvasway.com – sadaļā ”kanvu izmēri un cenas”, kā arī sazinoties ar canvasway.com komandu.

Foto glezna iederas jebkurā interjerā

Kanvas glezna noteikti būs lieliska dāvana. Canvasway.com padomājusi arī par to – ir iespēja ne vien pasūtīt vai iegādāties konkrētu kanvu, bet arī uzdāvināt dāvanu karti. Tā ļaus saņēmējam pašam izvēlēties sev vēlamo kanvu. Interesanti, ka, pērkot dāvanu karti, pasūtījuma formā var uzrakstīt novēlējumu, apsveikumu, dzejoli vai kādu citu ziņojumu, kas tiks norādīts uz dāvanu kartes. Tas dāvanu padarīs personiskāku.

Kanvas izgatavošana ir uz augstas kvalitātes auduma, kas garantē to, ka tā būs piesātināta un koša arī ilgus gadus pēc tās radīšanas. Lai kanvas kalpotu labi, nozīmīga ir arī to kopšana – vislabāk to veikt, notīrot tās virsmu ar mīkstu drānu. Tāpat jāpiemin, ka pēc apdrukas, kanva tiek apstrādāta ar laku. Tā pasargās kanvu no putekļiem un UV starojuma.

Kanvas gleznas top izgatavotas aptuveni 1līdz 2 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Savukārt pasūtījuma piegāde notiek 2 līdz 5 dienu laikā . Pateicoties salīdzinoši ātrajam kanvas izgatavošanas laikam , kanva var kļūt par teicamu dāvanu vai vienkārši interjera priekšmetu pat tad, ja tiek pasūtīta burtiski beidzamā brīdī.

Inovatīvi risinājumi, augsta kvalitāte, ātra piegāde – labākās kanvas meklē canvasway.com