Galdu un krēslu noma

Galdu krēslu nomaKalendārs jau vēsta, ka tālu vairs nav Ziemassvētki un Vecgada vakars. Bet varbūt drīzumā gaidāma tava dzimšanas diena, kāzas, kāda tev nozīmīga gadadiena vai cits svarīgs notikums, kam par godu jārīko ballīte? Fantastiski! Svētki ir tik brīnišķīgi!

Tomēr pirms lielā notikuma ir daudz darba, lai ballītei pienācīgi sagatavotos. Ja lauzi galvu par to, kā uzņemt viesus, ja trūkst mēbeļu, tad neraizējies! Par to jau padomājis pasākumu aprīkojuma serviss SIA „ Akurāts”, kas ir viens no vadošajiem pasākumu aprīkojuma iznomātājiem Latvijā kopš 2005. gada. Galdu un krēslu noma ir vienkāršs veids, kā aprīkot pasākumu ar atbilstošām mēbelēm.

Uzņēmums nepārtraukti paplašina savu piedāvāto produktu klāstu, lai saviem klientiem spētu piedāvāt viņu vēlmēm atbilstošāko svētku aprīkojumu. „Akurāts” saviem klientiem nomā piedāvā gan klasiskus, gan arī dizainā neparastus mēbeļu risinājumus. Tie pasākumam piedos īpašu atmosfēru un burvību. Jauns piedāvājums „Akurāts” nomas pakalpojumos ir daudzfunkcionālie galdi, kuru korpuss ir no caurspīdīga sintētiskā materiāla, kas galdam piešķir silta gaismas avota formu. Šie galdi nereti pat apsteidz klientu vēlmes un pārsteidz ar mūsdienu iespējām.

Galdu krēslu noma - Akurāts.lv

Nomā pieejami arī dažāda izmēra apaļie banketu galdi. To vienkāršais, neuzkrītošais dizains ar gaišas krāsas koka virsmu lieliski iederēsies dažādos telpu interjeros. Turklāt tiem lieliski pieskaņosies arī banketu krēsli, ko „Akurāts” piedāvā nomā. Tie ir melni, mīksti un ļoti komfortabli.Banketu krēsli

Vēl „Akurāts” piedāvājuma klāstā ir gaumīgi stāvgaldi, kas paredzēti nevis lai pie tiem sēdētu, bet gan dzērienu, ēdienu un dažādu citu lietu atstāšanai vai izvietošanai. Tie būs lielisks risinājums ne pārāk plašās telpās vai gadījumos, kad nav paredzēts mielasts, bet tikai uzkodas un dzērieni. Pie izvēlētajiem galdiem attiecīgi var pieskaņot arī kādu no trim nomā pieejamajiem krēslu veidiem – universālajiem, banketa vai bāra krēsliem.

Galdu un krēslu noma ir lielisks risinājums, kā ietaupīt, gadījumos, kad tie vajadzīgi kādam īpašam pasākumam un tikai uz laiku. Nav jāpārtērē budžeta līdzekļi, mēbeles iegādājoties pašiem. Izmantojot nomas iespējas, tu maksā tikai par laiku, kurā tos izmanto.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *