Jaunu gāzes plīti pērc interneta veikalā 1a.lv

Gāzes plītisJaunu gāzes plīti meklē interneta veikalā 1a.lv. Iepirkšanās būs ātra, turklāt smago sadzīves iekārtu uz mājām atgādās kurjers. Interneta veikals 1a.lv ir ar vairāk kā desmit gadu pieredzi saviem klientiem piedāvā daudzveidīgu preču klāstu, par vislabākajām vairumtirdzniecības cenām.

Mājas lapā 1a.lv gāzes plīti meklē sadaļā „Lielā sadzīves tehnika”. Interneta veikala 1a.lv piedāvājumā ir 34 dažādas gāzes plītis, tostarp Bosch, Electrolux un Zanussi. Gāzes plītis maksā no Ls 122 līdz Ls 334. Izmanto 1a.lv filtru. Atzīmē vēlamo ražotāju, cepeškrāsns parametrus – tilpumu, krāsu. 1a.lv piedāvā atlaides, piemēram 10 procentus lētāk maksā INDESIT KN-1G20S(W) gāzes plīts. Tās cena tikai Ls 122. Gāzes virsma 4 degļi, gāzes kontrole degļiem un cepeškrāsnij, 50 litru gāzes cepeškrāsns. Maksimālā temperatūra cepeškrāsnī – 250 °C. Gāzes plīti ir viegli tīrīt. Pērkot līzingā uz 36 mēnešiem, ikmēneša maksājums sastādīs tikai Ls 5.62.

1a.lv var norēķināties skaidrā naudā, norēķinoties pie preces saņemšanas, veicot samaksu ar pārskaitījumu, kā arī izmantojot līzingu. Atkarībā no izvēlētās kompānijas, klientam ir pieejama aizdevuma summa: no 50LVL līdz 4500 uz atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Līzings pieejams Latvijas iedzīvotājiem kā arī citu valstu pilsoņi ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā, vecumā no 18 līdz 70 gadiem, ar pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem.

Interneta veikalā 1a.lv var iepirkties nereģistrējoties, taču reģistrējoties var piedalīties izlozē, kurā katru nedēļu tiks izlozētas vērtīgas balvas. Tā arī reģistrētam klientam otrā iepirkšanās būs vieglāka un ātrāka, jo nebūs vairs jāievada kontaktinformācija. Kad pirkums internetā būs noformēts, 1a.lv atsūtīs apstiprinošu e-pastu.

Ja pirkuma brīdī prece būs noliktavā, tā tiks piegādāta divu darba dienu laikā. Rīgas robežās piegādi veic 1a.lv kurjers, ārpus Rīgas – DPD kurjers. Lai piegāde tev neizmaksātu neko, izmanto iespēju saņemt pirkumu ‘’DPD Paku Bodē’’. Tās pieejamas visur Latvijā. Papildus informācijai un konsultācijām 1a.lv klientu dienests ir sazvanāms: 67428800 vai 29555586. Apskati arī citu 1a.lv piedāvājumus! Šobrīd interneta veikalā valda vasaras izpārdošana !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *