Ilgtermiņa ātrais kredīts

Parasti esam dzirdējuši , ka ātrie kredīti ir mēneša padarīšana, jeb cilvēks aizņemas un viņam mēneša laikā ir jāatdod viņam piešķirtais aizdevums. Taču laiks iet un arī kredītu izsniedzēji nestāv uz vietas un piedāvā aizņemties jums izdevīgāk.

Piemēram, Vivus.lv piedāvā jums aizņemties un sākt atmaksāt aizdevumu tikai pēc 3 mēnešiem, līdz ar to jums nav jāsāk atdot kredīts līdz ar nākamo mēnesi.Kāpēc tas ir izdevīgi ?  Šis vispār šķiet muļķīgs jautājums. Ja jūs aizņematies un jums vēl iedod 3 mēnešus brīvu no kredīta atmaksas, tas ir pa visam perfekti. Jo jūs piemēram varat atlikt naudu , lai sākoties maksājuma grafikam jūs varat samaksāt lielāku summu , vēl jums ir iespēja arī šo triju mēnešu laikā iegādāties ko tādu ko savādāk nevarētu.

Šādi kredīti ir pieejami pie vivus.lv , kaut gan jāpiebilst ka vivus.lv ir vienīgais aizdevējs ,kas aizdod naudu  un pirmie mēneši jums nav jāmaksā, vēl bez vivus.lv šādi ilgtermiņa ātrie kredīti ir pieejami arī pie Bigbank un Incredit group.

Šādi aizdevumi ir ērti, tomēr nevajadzētu tādus ņemt ja esat zaudējis darba vietu vai neesat pārliecināts vai spēsiet atdot to. Aizņemies atbildīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *