Interneta televīzijas cenas Latvijā

interneta televīzijaInternetu Latvijā izmanto praktiski katrs. Laiku pa laikam internets mūs pārsteidz ar kaut ko jaunu. Interneta lietotāji pamazām iepazīst arvien jaunus piedāvājumus, tostarp interneta televīziju. Daudzi noteikti vēlas zināt, kādas ir interneta televīzijas cenas Latvijā? Lai gan pakalpojums ir samērā jauns, tā cenas būs normas robežās.

Interneta televīzija – viens no Lattelecom sniegtajiem pakalpojumiem

Kā zināms, kompānija Lattelecom nodrošina ar interneta televīziju lieliskā kvalitātē. Interneta TV pakalpojums atsevišķi pieejams par trīs dažādiem izcenojumiem (sākot ar summu par 2,85 lati mēnesī). Lieliska ziņa tiem, kas darba vai citu darīšanu dēļ nevar paspēt uz TV tiešraidēm! Pieciem populārākajiem latviešu kanāliem par to pašu samaksu būs pievienots arī TV arhīvs. To jau tagad izmanto ļoti daudzi interneta lietotāji.

Netiek aizmirsi arī filmu cienītāji, kuriem jau tagad tiek piedāvātas citas lieliskas iespējas, piemēram, par 3,85 LS mēnesī ir iespējams arī atsevišķi abonēt piekļuvi videonomai. Tajā šobrīd pieejamas 500 filmas pasaulslavenas filmas, turklāt piedāvājums kļūst arvien plašāks, jo katru nedēļu parādās arī kādi jaunumi filmu industrijā. Lattelecom parūpējies, lai filmas būtu katrai gaumei, sākot no komēdijām un drāmām, beidzot ar aizraujošām piedzīvojumu filmām.

Lattelecom interneta televīzijas komplekti

Vēl izdevīgāks būs komplekts, kurā pieejami abi minētie pakalpojumi, gan videonoma, gan interneta TV. Ja izvēlēsieties šādu komplektu, tad rēķinieties ar 5,85 latiem par viena mēneša abonementu. Ja nevēlaties par interneta televīzijas pakalpojumu maksāt atsevišķi, tad varat izvēlēties tādu no Lattelecom interneta komplektiem, kurā interneta televīzija būs iekļauta bez papildus maksas.

Daudzi klienti izteikuši atzinīgus vārdus par to, ka interneta televīziju var skatīties no dažādām ierīcēm, ne tikai izmantojot datoru, bet arī jaunākās paaudzes tālruni vai planšetdatoru. Tie, kas sākuši lietot interneta televīziju turpina to darīt gan mājās, gan pusdienlaikā kafejnīcā, izbraukumos, kā arī dažādās atpūtā vietās.

Patlaban interneta televīzijā vērojami 22 TV kanāli. Starp tiem katrs ģimenes loceklis varēs atrast kādu kanālu, kas viņu visvairāk uzrunā. Gan jaunākā, gan vecākā paaudze būs sajūsmā par interneta televīziju. Esi moderns, skaties interneta televīziju datorā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *