Kāds interneta pieslēgums pieejams laukos?

Internets laukosJa dzīvojat laukos un Jums ir nepieciešams interneta pieslēgums, noteikti ne vienu vien reizi esat sev uzdevis jautājumu – vai internets laukos ir pieejams un kura interneta provaidera pakalpojumus izvēlēties?

Bezvadu internets laukos

Šobrīd laukos ir pieejami vairāki mobilā jeb bezvadu interneta pieslēgumi. Populārākie no tiem ir TELE2, LMT, BITE un TRIATEL. Bezvadu internets laukos ir viens no pieejamākajiem interneta veidiem. Bezvadu interneta  galvenā priekšrocība ir tā, ka tam nav nepieciešama dārga interneta vadu tīkla izbūve. Daudzi uzņēmumi neuzstāda šos tīklus visos lauku reģionos, saistībā ar samērā mazu iedzīvotāju blīvumu. Tādā gadījumā mobilais internets var būt vispiemērotākais; viss, kas Jums būs nepieciešams-dators un modems.  Vispirms, protams, pārliecinieties, vai Jūsu dzīvesvietā ir pietiekams tīkla pārklājums, jo, ja tas ir vājš, tad var rasties signāla traucējumi, kas padarīs datu plūsmas ātrumu lēnāku.

Pastāvīgs internets laukos

Lauku reģionos ir pieejams ne vien mobilais jeb bezvadu internets, bet arī pastāvīgais interneta pieslēgums. Viens no populārākajiem un pieejamākajiem interneta provaideriem lauku reģionos ir Lattelecom. Lai pārbaudītu, vai Jūsu dzīvesvietā iespējams pieslēgt šo pakalpojumu, pārbaudiet to, ievadot mobilo tālruni un adresi Lattelecom mājaslapā. Jums tiks parādīts, vai Jums ir pieejams attiecīgais pieslēgums. Ja rezulāts izrādīsies negatīvs, nenokariet degunu, jo Lattelecom katru gadu izveido vairākus jaunus reģionālos tīklus. Ja pieteiksieties konkursam, ka Jūsu dzīvesvietā ir nepieciešams interneta pieslēgums, tad, skatoties pēc iedzīvotāju skaita blīvuma, Lattelecom izlems, vai Jūsu reģionā ierīkot tīkla pārklājumu!

Stereotips, ka lielajās pilsētās interneta ātrums ir lielāks vai kvalitatīvāks, ar katru gadu kļūst arvien absudrāks. Sakarā ar to, ka Latvijā ir desmitiem interneta provaideru, katrs no tiem mēģina pievilināt klientu, piedāvājot labāko. Šajā konkurencē katrs uzņēmums pastiprināti domā par tīkla pārklājuma pieejamību ne tikai pilsētās, bet arī lauku reģinos, izdevīgiem tarifiem un ātru internetu! Ir 21. gadsimts- internets laukos vairs nav nepieejams pakalpojums, tāpēc izvēlieties sev izdevīgāko un pieejamāko interneta provaideri un baudiet tā iespējas jau šodien!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *