Lattelecom interneta pakalpojumi visā Latvijā

InternetsLielākā telekomunikāciju operatora Lattelecom pakalpojumi aptver visu Latviju – uz fiksētā telefona līnijas pamatiem darbojas DSL internets, kamēr ātrā optiskā interneta kabeļu ievilkšana vēl mērķtiecīgi turpinās. Ja optiskais internets nodrošina mūsdienīgu ātru darba procesu vai jaudīgu izklaidi, tad DSL internets ir pieejams arī tālākajos Latvijas reģionos, turklāt par izdevīgu cenu.

Lattelecom interneta pieejamība

Lattelecom mājas lapā var pārbaudīt, kāds internets ir pieejams jūsu dzīves vietā. Optiskā internetam kabeļa ieviešanai var iesniegt individuālu pieteikumu. Dzīvojot daudzdzīvokļu mājā, izdevīgāk ir savākt iedzīvotāju parakstus, šādi būtiski paātrinot optiskā interneta ievilkšanu. DSL interneta signāls tiek pārraidīts caur telefona līniju, bet optiskā interneta kabelis ir optisko šķiedru, caur kuru informācija tiek sūtīta ar lāzeru. Kā DSL, tā optiskā interneta kabeļu savienošanai ar datorubūs nepieciešams modems. Modemam ir iespēja pieslēgt rūteri, šādā veidā iegūstot iespēju lietot bezvadu internetu.

Interneta ātrums

Gan DSL, gan optiskajam internetam būs pieejami dažādi pieslēguma veidi, kas atšķiras interneta ātrumā, failu ielādes ātrumā. DSL ekonomiskais pieslēgums ar datu pārraides ātrums ir 2 Mbit/sekundē maksās maksā Ls 6. 95 mēnesī, bet ātrākais DSL pieslēgums ar datu pārraides ātrumu 20 Mbit/sekundē būs pieejams par Ls 17, 32 mēnesī. Bet optiskais internets ar datu pārraides ātrumu līdz 50 Mbit/sekundē izmaksās Ls 9,90 mēnesī. Ātrākais optiskā interneta pieslēgums ar 200 Mbit/sekundē – Ls 19,82 mēnesī.

Lattelecom dsl internets

Lattelecom Optiskais internets

Interneta papildpakalpojumi

Lattelecom klientu ērtībai ir izveidojuši dažādas akcijas. Piemēram, piesakot Lattelecom interneta pieslēgumu internetā, klientiem ir iespēja ietaupīt Ls 5 no pirmās rēķina summas. Izdevīgāki piedāvājumi ir sagatavoti jaunajām māmiņām, skolotājiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Izdevīgāks internets būs komplektā ar televīziju un telefona līniju. Lattelecom digitālās televīzijas pamata pakā ir 38 kanāli, bet tematiskajā 58 kanāli. Telefona saunās tiek piedāvāti daudzveidīgi un izdevīgi tarifi. Komplektu cena ir sākot no Ls 19,84 līdz Ls 26,32 DSL interneta pieslēgumam vai Ls 19,82 līdz Ls 29, 73 optiskajam internetam. Lai kur būtu tava dzīvesvieta, jautā pēc Lattelecom pakalpojumiem klientu centros, internetā vai zvanot 117!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *