Izdevīga galdu noma- Akuratspasakums.lv!

galdu noma pie akuratspasakumsKatrs, kurš saskāries ar kāda pasākuma organizēšanu, zina, ka tam vajadzīgs atbilstošs aprīkojums. Ne vienmēr pirkt visu nepieciešamo ir atmaksājas, sevišķi, ja pasākumi netiek organizēti bieži. Tieši tādēļ izdevīgs risinājums būs aprīkojuma noma. Šī iespēja ļaus izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam atbilstošu aprīkojumu.

Daudzu iecienīts uzņēmums, kas piedāvā pilna aprīkojuma nomu, ir Sia ”Akurāts”. Šī uzņēmuma kontā jau ir gan mazi, gan arī lieli pasākumi- gadatirgi un pat festivāli. Ņemot vērā lielo pieredzi, akurāts.lv komanda spēs ieteikt visatbilstošākos risinājumus un palīdzēs īstenot idejas.

Ja nepieciešami banketu krēsli tikai uz pasākuma laiku, vienkāršākais un izdevīgākais risinājums ,kā tos iegūt ir Akurāts piedāvātā banketu krēslu un galdu noma. Uzņēmums piedāvā gaumīgus un ērtus banketu krēslus, kas iederēsies jebkurā interjerā.

Galdu noma ir vēl viens uzņēmuma Akurātspasakums.lv nodrošinātais pakalpojums. Klientu ērtībām tiek piedāvāti gan apaļas formas banketu galdi, gan arī lieli galdi dažādu citu pasākumu rīkošanai.Apskati piedāvājumu šeit!

Viens no populārākajiem Akurāts nodrošinātajiem pakalpojumiem ir telts noma. Tiek piedāvātas dažādu  veidu teltis un nojumes visa veida pasākumiem. Piedāvājumā ietvertas 11 formu un izmēru nojumes, lai katrs varētu izvēlēties sev vēlamo. Tāpat tiek piedāvātas arī teltis ar sienām, logiem un papildus aprīkojumu- piemēram, galdiem un soliem. Nojumes noma- lieliska iespēja izvēlēties tieši pasākumam atbilstošu telti vai nojumi.

Akurāts piedāvā ne tikai telšu nomu, bet arī speciālistu konsultācijas, kā arī aprīkojuma piegādi, uzstādīšanu un demontāžu. Telts īre- tas ir ērti,vienkārši un izdevīgi!

PADARI SVĒTKUS NEAIZMIRSTAMUS AR AKURĀTSPASAKUMS.LV APRĪKOJUMA NOMU

Pasākumam vajadzīga arī skatuve? Ieskaties Akurāts saliekamās skatuves piedāvājumā un pārliecinies, ka tas ir tieši tas, kas vajadzīgs.

Piedāvājumā vairāku formu skatuves, lai ikviens varētu izvēlēties  pasākumam atbilstošāko. Piemēram, skatuvi iespējams izvietot taisnstūra , kvadrāta vai L, kā arī U burta formā. Katrai no skatuvēm ir pakāpieni. Būtiski arī, ka par skatuves piegādi, montāžu un demontāžu parūpēsies Akurāts darbinieki.

Kā minēts, SIA ”Akurāts” piedāvā ne tikai pasākumu aprīkojuma nomu, bet arī tā piegādi uz norises vietu un demontāžu pēc pasākuma beigām. Aprīkojuma noma pie Akurāts- tas ir parocīgs un izdevīgs veids kā atvieglot ne tikai savu darbu, bet arī parūpēties, lai pasākums izdotos.

SIA Akurāts dibināts 2005. gadā, un tā mērķis ir kļūt par lielāko un labāko telšu un cita pasākumu aprīkojuma iznomātāju . Ņemot vērā plašo pieredzi, Akurāts spēj nodrošināt lielisku kvalitāti un efektīvus risinājumus.

Ieskaties mājas lapā http://akuratspasakums.lv/ ,lai iepazītos ar plašo piedāvājumu . Konsultācijas par piemērotiem risinājumiem un pilns aprīkojuma nomas serviss- izvēlies Akurāts .