IZDEVĪGI PIEDĀVĀJUMI ATRODAMI INTERNETA VEIKALOS. IZMANTO IESPĒJU – IEGĀDĀJIES IZDEVĪGI 1A.LV!

 velosipēdiInterneta veikalā 1a.lv ir iespējams iegādāties lielākas un mazākas preces tūrismam un aktīvam dzīvesveidam, kas būs piemērotas katra prasībām.

Siltas vasaras vakara burvīgu laika pavadīšanu var dot mierīgs brauciens ar velosipēdu pa pilsētu, meža takām vai pludmali. Interneta veikala preču klāstā vairāku tipa velosipēdi: velosipēdi pieaugušajiem un pusaudžiem, kā arī bērniem velosipēdi-trīsriteņi.

 Preču filtrā varēsi atlasīt velosipēdus pēc tādiem parametriem kā ražotājs, velosipēda tips un veids, rāmja izmērs un citi. Hibrīda velosipēdi pielāgoti riteņošanai pa kalnainu apvidu, šosejām, tāpēc atbilst braukšanai kā laukos, tā arī pilsētā. Velosipēdi pieaugušajiem tiek iedalīti vairākos veidos. Šosejas velosipēdi riteņošanai pa līdzeniem ceļiem, un ir arī kalnu jeb MTB velosipēdi braukšanai pa mežainiem maršrutiem. Jauniešu velosipēdi ir ar auguma ierobežojumu – tie domāti jauniešiem augumā līdz 1.65 m.

Bet varbūt meklē skrituļslidas?  1a.lv lapas labajā pusē atlasi aktuālos vienumus, norādot skrituļslidu stilu, tipu, kā arī izmēru. Savukārt jautrībai mājās, turpat pagalmā, varētu pasūtīt batutu. Dažāda izmēra batuti bērniem un pieaugušajiem garantē ne vien jautrus brīžus, bet arī palīdzēs attīstīt fizisko sagatavotību, attīstīs līdzsvaru un koordinācijas spējas.

Kā viena no tūrisma perioda vairāk pirktākajām precēm ir guļammaisi un teltis. Gulēt mašīnā vai sliktākajā gadījumā uz zemes nav ļoti patīkami un komfortabli, tieši tālab iegādājies kādu no interneta veikala sortimentā esošajām teltīm un guļammaisiem miega komfortam! Turpat atrodami arī matrači un somas, kas ir neizsīkstoša nakts pārgājienu sastāvdaļa. Vērts piebilst, ka atbilstošākās preces atrašanu paredz ērtais preču atlasīšanas rīks.

Pie tūrisma precēm vari nopirkt arī tūrisma pulksteņus. Tūrisma pulksteņiem ir augstāka izturība nekā parastajiem pulksteņiem, tai skaitā ir integrētas vairākas funkcijas. Hronometrs, kalendārs, modinātājs u.c. parametri. Turklāt vērts nopirkt tūrisma GPS, kam ir iespēja saglabāt maršrutus, tam ir ļoti ilgs darbības laiks 1a.lv interneta veikala preču klāstā arī saulesbrilles riteņbraukšanai, pārgājieniem un ikdienas nēsāšanai.

Ja gadījumā pārgājienu esi nolēmis apvienot ar makšķerēšanas prieku, lieti noderēs ne tikai makšķere. Piemēram, zivju meklētāji makšķerēšanai, vai plītiņas vakariņu pagatavošanai. Pilnīgi nepārprotami par pusdienu vai vakariņu mielastu tiks likts noķertais loms, tieši tāpēc nopērc visu nepieciešamo uzreiz! Zivju meklētāji nodrošinās sameklēt ideālās makšķerēšanas vietas. Ja līdzi ir viss nepieciešamais labas maltītes baudīšanai, piemēram, ēšanas piederumi, un arīdzan gāzes degļi, iespējams iegūt tikai un vienīgi pozitīvas emocijas. Tikai tad kempings ir veiksmīgs!

Vērts iepirkties interneta veikalā – ievērojams tūrisma preču klāsts! Turklāt interneta veikals 1a.lv sniedz bezmaksas preču piegādi ar DPD paku bodes vai Pasta stacijas starpniecību.