Izzi optika – internets līdz 100 Mbit/s

Izzi optikaCik cilvēku, tik viedokļu, tas attiecas arī uz komunikācijas operatora izvēli. Kādam izvēlētā kompānija var būt gana laba, cits joprojām meklē kādu citu kompāniju. Bez interneta vairs nebūtu iedomājama mūsu ikdiena, tāpēc labs interneta pieslēgums ir veiksmes atslēga darbā, skolā un pat atpūtā. Mēģināsim noskaidrot, kā tikt pie optiskā interneta?

Viens variantsizmantot Izzi optikas pieslēgumu. Nav jāskaidro, kas ir optiskais internets, jo par to jau dzirdējuši daudzi. Jautāsiet, kādu ātrumu nodrošina šis pieslēguma veids? Pietiekoši ievērojamu, līdz 100 Mbit/s. Tas ir pietiekoši, lai internetā veiktu visas nepieciešamās darbības, no komunikācijas ar draugiem līdz filmu skatīšanai tiešraidē. Šāds ātrums nodrošina ar iespēju vienlaicīgi darīt vairākas darbības internetā. Turklāt Jums nebūs jāsatraucas par datu apjoma limitu, jo Izzi optikas pieslēguma gadījumā tas ir neierobežots. Tātad Jūs varēsiet sūtīt, lejupielādēt vai augšupielādēt failus un dokumentus ar iespaidīgiem datu apjomiem. Izzi optika ar ātrumu 100 Mbit/s maksās 12,90 LS mēnesī. Par mazāku naudas summu ir pieejami IZZI interneta pieslēguma veidi ar mazāku datu apmaiņas ātrumu.

Kompānija IZZI piedāvā internetu ar četriem dažādiem ātrumiem, tas nozīmē, ka Jūs varēsiet izvēlēties to, kas vairāk atbilst Jūsu vajadzībām un finansiālajām iespējām. Nevar aizmirst, ka būtiski ir domāt arī par interneta drošību. Šogad telekomunikāciju uzņēmums IZZI bija to starpā, kas saņēma īpašu kvalitātes zīmi, kā drošs interneta pakalpojumu sniedzējs. Tas nozīmē, ka sabiedrībā uzņēmums ir ievērots un novērtēts. Kompānija turpina attīstības ceļu un par vienu no prioritātēm izvirza sadarbību starp dažādām organizācijām un saviem klientiem.

IZZI optika patlaban pieejama vairākās pilsētās Latvijā, taču to gribētu savās mājās ierīkot katrs, bet pagaidām tas nav iespējams. Ja salīdzina IZZI optiku ar Lattelecom, tad ātruma ziņā Lattelecom ir ievērojamāks operators, jo piedāvā optisko internetu līdz 500 Mbit/s, kas ir maksimālais ātrums interneta pieslēguma jomā. Internets (īpaši optika) ir mūsu tagadne un nākotne, kādu pieslēgumu izvēlēsimies, tādu pakalpojumu kvalitāti arī saņemsim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *