JA NEPIECIEŠAMI PAKLĀJI RĪGĀ, BERENDSEN NELIKS VILTIES

lēti paklāji RīgāŠis uzņēmums jāierindo starp labākajiem uzņēmumiem konkrētajā lauciņā. Lai gan tas pirmkārt jau atpazīstams kā paklāju servisa sniedzējs, iespējams īrēt arī mopus, kokvilnas dvieļus un tualetes higiēnas līdzekļus. Lai kuru no pakalpojumu veidiem arī jūs izvēlētos, Berendsen piedāvā tikai augstākās kvalitātes piedāvājumus, kas palīdz ietaupīt laiku un naudu un uzlabos kārtību un tīrību jūsu darba vidē.

Kas ir mops?

Dažreiz, izdzirdot vārdu mops, cilvēki nesaprot — ko ar to iespējams darīt. Mops ir lupatai līdzīgs instruments, kas nodrošinās grīdas tīrību. Ja runājam par materiālu, no kura mops tiek ražots, jāpiemin, ka tas ļoti labi uzsūc praktiski visus putekļus. Vērts zināt, ka tas der praktiski jebkurām virsmām: betonam, parketam, linolejam, kā arī koka un flīžu grīdām. Mops ir piesūcināts ar vielu, kas ļauj kvalitatīvāk savākt netīrumus, bet grīda pēc mopa izmantošanas tāpat būs pilnīgi sausa!

Paklāji Rīgā — izdevīgi pie Berendsen

Kā Berendsen pamatpiedāvājums minami paklāji Rīgā. Paklpojumu izmantotājiem tiek piedāvāta liela paklāju izvēle: neilona un kokvilnas maināmie paklāji; ar uzņēmumu zīmoliem, uzrakstiem un attēliem apdrukāti paklāji; komforta paklāji, kas nodrošinās drošību; svētkiem atbilstošie  sarkanie paklāji, un citi jums nepieciešami paklāju varianti. Paklāji Rīgā un pārējos reģionos pieejami, gan zvanot uz firmas mājaslapā atrodamajiem telefona numuriem, gan izmantojot ļoti vienkāršo sazināšanās formu turpat mājaslapā Berendsen.lv. Piesakoties šiem pakalpojumiem, jūs samazināsiet telpu uzkopšanas izmaksas, kā arī uzlabosiet darba apstākļus!

Dizaina paklāji padarīs telpas personiskākas

Dizaina paklāji ir iespēja nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu: tie joprojām pilda paklāja praktiskās funkcijas, turklāt dizaina paklāji pieejami dažādās stilistiskās variācijās — ar saukli «Laipni Lūdzam»; dažādiem rakstiem un svītrām, visiem zināmajām klasītēm un dažādām cita rakstura apdrukām. Tādā veidā dizaina paklāji ļauj personalizēt konkrēto telpu, kā arī uzrunāt jūsu viesus un klientus. Dizaina paklāji radīti no neilona šķiedras.

Plaša profila higiēnas preces katrām vajadzībām

Bet paklāji Rīgā un citās Latvijas pilsētās vai mops nav vienīgie produkti, kuru nomu piedāvā Berendsen. Tāpat uzņēmuma nomājamo preču klāstā pieejamas dažādas higiēnas preces — vairāku veidu dozēšanas trauki, turētāji salvetēm, ruļļiem un tualetes papīram, miskastes, gaisa atsvaidzinātāji, kā arī virkne citu produktu. Kopumā uzņēmuma piedāvajumā iespējams atrast 14 dažādas higiēnas preces, bet desmit toņi, kuros attiecīgās iekārtas pieejamas, ļaus izveidot tieši tādu toņu kombināciju, kādu vēlaties.