Jaunumi internetā

Tātad 3 pēdējā laika interesanti fakti jeb jaunumi, ko izdevies atrast internetā.Protams, pirmā interesantā lieta, jau visaktuālākā šobrīd – pasaules gals. TVNET vēsta, ka tomēr tāda nebūs. Šeit pat Latvijā – Latvijas Universitātē notika lekcija par pasaules galu, jeb oriģinālnosaukumā – Pasaules Gals, mīts vai realitāte? Lekciju apmeklēt ieradās viens no lielākajiem klausītāju pulkiem kāds jebkad redzēts augstskolas ēkās. Domāju pat ātrais kredīts neatkarīgi no kreditoru svētku piedāvājumiem pat nav tik populārs. Visi klausītāji pat nesatilpa vienā auditorijā, nācās izdalīt pa vairākām, pat gaitenis bija pilns. Lekcijas saturā LU profesori, lektori stāstīja par kosmisko parādību ietekmi uz Zemi, masveida izmiršanu, tika izteikti brīdinājumi par savdabīgiem notikumiem, laika skaitīšana un informācija par to, ka viss dabā ir saistīts.

Arī portāls DELFI ir izveidojis samērā interesantu ziņu, kur apkopoti labākie 2012. satraucošākie un trakākie notikumi. Tātad viena no skandalozākajām ziņām viennozīmīgi ir Kombuļu Inese, Sandis Kiops un viņu sadarbība. Tālāk vērā ņemamu popularitāti saņēmuši arī oKartes skatuves dalībnieki Lingita un Kašers, kuru dzīves pēc šova ir krietni izmainījušās. Vēl arī šādi tādi notikumi kā Kaspara Pudnika vētras sacelšana ūdens glāzē, dziedošo Riču kautiņi Rīgā un Maijas Silovas pārtapšana no modes dāmas par dzejnieci. Loģiski, ka pieminēt arī var skandālus ap Eirovīzijas dziesmu konkursu – demisija, ūdeņi, uguņi un visbeidzot kārtīga izgāšanās. Arī Jaunais Vilnis 2012. gadā beidzot ticis līdz Latvijas galvaspilsētai Rīgai. Tāpat populāritāti ieguvuši arī Ideālo Vakariņu dalībnieki Deniss un Lāsma, kā arī skandalozs notikums ir seksīgās Lee naudas diedelēšana, kam? Silikona krūtīm!

Arī Apollo ziņu vietne vēsta, ko interesantu. Plikpaurība ir ārstējama! Arī šī problēma ir aktuāla un daudzi ar to vienkārši sadzīvo nezinot to, ka 90% gadījumos ir iespēja tikt arī pie jauniem matiem – vajag tik laicīgi meklēt palīdzību un risinājumus. Tātad, ja matu izkrišana tiek pamanīta laicīgi tad vidējā cena par jauniem matiem ir ap nieka 3 latiem mēnesī. Tomēr, ja laikus neesi pievērsis uzmanību šai problēmai – tad nāksies šķirties no nedaudz vairāk naudas. Vairāk par plikpaurības ārstēšanu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *