Kā ir pieejams pirmais kredīts bez maksas un ķīlas? Uzzini Viasms.lv

viasms.lv_Grbi saņemt kredītu, kam netiek piemērota ne mēneša procentu likme, ne komisijas maksa? Pirmais kredīts bez maksas un ķīlas ir lieliska iespēja! To var noformēt Latvijas iedzīvotāji, kas piesakās savam pirmajam ātrajam kredītam. Ar pirmo aizdevumu bez maksas un ķīlas jāatdod ir tikpat, cik liels bijasaņemtā aizdevuma apjoms. Bezmaksas aizdevums ir pieejams tikai, piesakoties pirmajam ātrajam kredītam pie izvēlētā kredītdevēja.

Pirmais kredīts bez maksas un ķīlas:

  1. Tam nepiemēro procentu likmi;
  2. Lielākais pieejamais apmērs bieži nav lielāks par 200 latiem;
  3. Pieejams tikai aizdevēju jaunajiem klientiem.

Kredīts bez maksas un ķīlas ir aizdevums, kas pieejams bez procentu likmes un komisijas maksas. Aizdevuma atmaksas termiņa beigās ir jāatmaksā tieši tikpat, cik aizņēmāties. Tā ir lieliska izdevība bez maksas un ķīlas iepazīties ar izvēlētā aizdevēja pakalpojumu kvalitāti un ātro kredītu nodrošinātajām iespējām. Latvijā izsniedz kredītus pāris ātro aizdevumu kompānijas, kur ir noformējams pirmais kredīts bez maksas un ķīlas.

Pirmais kredīts bez maksas un ķīlas, tāpat kā pārējie ātrie kredīti, ir diezgan neliels. Bieži tā apmērs ir līdz 100 vai 150 latiem, tikai dažas kompānijas izsniedz pirmo kredītu līdz 200 latiem. Ātrie aizdevumi lielākajā daļā gadījumu ir jāatdod viena mēneša laikā, un bezmaksas aizdevums nav izņēmums – aizdevums jāatdod laikā līdz vienam mēnesim.

Pirmais kredīts bez maksas un ķīlas tiek izsniegts tikai vienu reizi – saņemot pirmo kredītu pie izvēlētā kredītdevēja. Ja aizņematies akātroti, nākamajiem aizdevumiem piemēro komisijas maksu. Tiesa, tiem ir pieejamas citas priekšrocības. Bieži pirmā kredīta apjoms ir salīdzinoši neliels un, saņemot atkārtotu kredītu, ir iespējams aizņemties līdz pat divām reizēm vairāk. Vēl viena kredītdevēju esošo klientu priekšrocība ir – piesakoties aizdevumam nevajag reģistrēties kredītdevēja sistēmā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *