Kāds ir krūšturu galvenais mērķis

Patiesībā, krūšturi nēsāt nav obligāti. Ir vairākas sievietes visā pasaulē, kuras nevalkā krūšturi vispār, pat ne reizi visas savas dzīves laikā. Bet krūšturis ir nepieciešams, ja Jūs vēlaties saglabāt krūtis, paceltas un stingras. Valkājot krūšturi, Jūs varat saglabāt Jūsu krūšu formu; krūšturi sniedz atbalstu ne tikai krūtīm, bet arī mugurai, samazinot vai aizkavējot krūšu nokarāšanos, kas parasti notiek, Jums paliekot vecākai.

Cik bieži vajadzētu valkāt krūšturi?

Krūšturi ir jāatjaunina vai jāmaina vismaz reizi gadā. Sieviešu krūtis var ļoti mainīties – tās var izaugt ļoti lielas grūtniecības laikā un nošļukt, kad Jūs paliekat vecāka. Krūšu izmēri var arī mainīties hormonu ietekmē.

Kā izvēlēties pareizo krūšturi?

Vienmēr piemēriet krūšturi kopā ar virsdrēbēm. Jums jāpārliecinās, ka krūšturis izskatīsies labi arī zem drēbēm. Turklāt neaizmirstiet par atbilstošu izmēru. Jūsu krūštura izvēle var būt atkarīga arī no Jūsu modes stila. Ja Jums patīk valkāt krekliņus ar atkailinātiem pleciem, ir labāk iegādāties vairāk krūšturu bez lencītēm vai tādus ar noņemamām lencītēm.

Vienmēr noglabājiet krūšturi tikai tad, kad tas ir pilnībā izžuvis.

Nekad neuzglabājiet krūšturi, kad tas ir mitrs. Lielākā problēma ar mitru krūšturi ir, ka daži no polsterējuma veidiem, ko izmanto krūšturos, var radīt pelējumu, kas var sabojāt krūšturi. Daži pelējuma veidi izraisa ādas iekaisumus, tāpēc šis ir vēl viens labs iemesls, lai izvairītos no mitru krūšturu uzglabāšanas. Ja iespējams, uzglabājiet savu krūšturi skapī kopā ar pāris mitruma absorbēšanas bumbiņu paciņām, jo tas neļaus veidoties pelējumam.

Glabājiet krūšturus ar bļodiņām uz augšu

Ja Jūs glabājat krūšturus skapī, vienmēr glabājiet tos ar bļodiņām uz augšu. Tas nodrošinās, ka krūšturu bļodiņas netiks deformētas vai bojātas. Neglabājiet krūšturus kopā ar citu apģērbu, piemēram, džinsiem, kas viegli varētu bojāt bļodiņu struktūru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *