Kaklarotas, auskari, aproces un citas pašdarinātas rotas

Rotas kaklarotasKas gan vēl vairāk spēj izcelt un parādīt individualitāti, kā gaumīgas rotas, kas darinātas pašu rokām, balstoties uz savām idejām un vēlmēm. Tas ir hobijs, kas neprasa milzu iemaņas vai dārgus izejmateriālus, tāpēc pie rotu darināšanas var ķerties klāt praktiski ikviens.

Iedvesmojies un gatavo rotas pati

Pastāv iespēja iegādāties, piem., rotu darināšanas komplektus iesācējiem vai jau gatavus materiālus (pērles, stikliņus, koku, piekariņus, spalvas, kristāliņus u.c.), lai radītu izteiksmīgas un gaumīgas kaklarotas un citas rotas. Arī stieplītes un aizdares var iegādāties veikalos, kur pieejams viss rokdarbiem, vai, piem., interneta veikalos.

Apgūt kaklarotu un jebkuru citu rotu darināšanas iemaņas var dažādos kursos vai, piem., internetā, kur var smelties nebeidzamas idejas un aizgūt virkni jaunu rotu darināšanas tehniku. Beigu beigās, izgatavotā rota kalpo kā unikāls aksesuārs ar ko iepriecināt sevi vai sev tuvus cilvēkus. Tikmēr tie, kas nekad nav mēģinājuši ko tādu uzmeistarot, var iegādāties pašu rokām gatavotas rotas no cilvēkiem, kas hobiju veiksmīgi pārvērtuši biznesā.

Pearls4us.com – rotas tikai no dabīgiem un kvalitatīviem izejmateriāliem

Interneta veikalā Pearls4us ērti un ātri piedāvāts iegādāties vairākus simtus pašu rokām darinātas rotas ar Swarovski kristāliem, 925 proves sudrabu, apzeltījumu un tādiem dabīgiem materiāliem kā pērlēm, koraļļiem, dažādiem pusdārgakmeņiem, slīpētiem stikla rotājumiem, dabīgiem akmeņiem, koka u.c. Rotu darinātājai viss aizsākās ar pērļošanas komplektu, bet aizraušanās pārauga patīkamā hobijā, kas nu priecē citus ar interesanta dizaina un augstas kvalitātes rotām.

Pearls4us.com plašā klāstā piedāvā:

  • Kaklarotas
  • Rokassprādzes
  • Gredzenus
  • Auskarus
  • Piespraudes
  • Grāmatzīmes
  • Āķīšus somām u.c.

Piedāvājumā vairāki simti visdažādu rotu, kas tikai apliecina cik daudz interesantu ideju var rasties, ja tās gatavo pašu rokām. Tā kā šo izejmateriālu piedāvājums ir daudzveidīgs un to vērtība atšķiras, rotu cenas svārstās summā no 5 līdz 50 latiem. Būtībā tā ir lieliska iespēja iegādāties pasakainas, dabīgas rotas par izdevīgu cenu gan sev, gan kā interesantu dāvanu sievietei, kas dod priekšroku kvalitātei un dabīgiem materiāliem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *