KANVAS GLEZNAS – GAUMĪGA DĀVANA!

kanvasKanva – tas ir mūsdienīgs mākslas darbs, kur fotogrāfija pārtop skaistā gleznā. Šādas foto gleznas iederēsies dažādās vidēs – vai tas būtu mājoklis, birojs vai kafejnīca. Būtiski, ka fotogrāfijas uz auduma tiek uzdrukātas ar speciālām krāsām, kas arī garantē labu kanvas kvalitāti.

Kanva var ne tikai lieliski papildināt interjeru, bet arī kļūt par oriģinālu dāvanu svētkos! Viens no variantiem iegādāties kanvu , ir ieskatīties canvasway.com.
Canvasway.com piedāvājumā ne tikai jau gatavas foto kanvas, bet arī iespēja tās pasūtīt individuāli – atliek tikai izvēlēties vēlamo kanvas foto.
Canvasway.com kanvu izgatavošanā izmanto tikai augstākās kvalitātes krāsas un materiālus, tādā veidā īstenojot augstu kvalitāti. Jāpiebilst arī, ka, iegādājoties kanvu pie canvasway.com, par piegādi nebūs jāuztraucas – to nodrošinās kompānija.
Apsverot iespēju pasūtīt kanvu, būtisks jautājums noteikti būs kanvas cena. Šeit svarīgi zināt, ka tā atkarīga no vairākiem faktoriem – kā piemēram, izmēra, malu attiecības un kanvas tipa. Visvienkāršāk pasūtījuma izmaksas var uzzināt, ieskatoties mājas lapā canvasway.com .
Kanvas glezna neapšaubāmi būs lieliska dāvana. Canvasway.com padomājusi arī par to – ir iespēja ne vien pasūtīt vai iegādāties konkrētu kanvu, bet arī uzdāvināt dāvanu karti. Tā dos iespēju saņēmējam pašam izvēlēties sev vēlamo kanvu.
Svarīgi, ka kanvas izgatavošana notiek, izmantojot augstas kvalitātes audumu, kas ir izturīgs pret mitrumu, nobrāzumiem un UV gaismu.
Kanvas gleznas top izgatavotas aptuveni 1līdz 2 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas. Savukārt to piegāde notiek 2 – 5 dienu laikā . Pateicoties salīdzinoši ātrajam kanvas izgatavošanas laikam un piegādei, kanva var kļūt par efektīvu dāvanu vai vienkārši interjera priekšmetu pat tad, ja pasūtījums tiek veikts burtiski beidzamā brīdī.
Iepriecini sevi un pārsteidz viesus ar skaistu mākslas darbu no canvasway.com.