Kāpēc ir izdevīga banketu galdu īre pie SIA Akurāts?

Banketu galdu noma ir serviss, kurš lieliski palīdz saviesīgos gadījumos, kur apmeklētājus vajadzīgs sasēdināt pie galdiem. Izmantojot galdu nomu, kā arī pārējos uzņēmuma Akurāts piedāvātos servisa piedāvājumus, jums vienkārši ir pieejams it viss vajadzīgais banketu un citu pasākumu aprīkojums, līdz ar to banketa vai svinību sarīkošana būs vieglāka.

Kompānijas Akurāts piedāvātā banketu galdu noma ir pakalpojums, kas ļoti atvieglo notikuma organizatoru ikdienas darbu. Šī iespēja izīrēt aprīkojumu ir ļoti labi atbilstoša dažādiem , kā arī piedāvā dažas lieliskas iespējas:

•   Ļoti labi piemērota svinībām, kā arī banketiem un citiem pasākumiem;

•   Piedāvā iespēju samazināt pasākuma izdevumus;

•   Ievērojami mazāk darbu pasākumu rīkotājiem.

Pie uzņēmuma Akurāts iznomājamie apaļie galdi būs piemēroti atšķirīgiem gadījumiem – viesībām, banketiem un pārējiem gadījumiem. Galdiem ir vienkāršs, kā arī gaumīgs dizains – virsma ir apaļa, gaišā krāsā un to rāmis ir pelēkā metāla krāsā. Tiek piedāvāti vairāku izmēru galdi – nelielākajiem platums ir 1,53 metrus liels, bet otri galdi ir ar 1,83 metrus garu diametru.

Pie uzņēmuma Akurāts var iznomāt arī krēslus. Gadījumā, ja neplānojat, ka pasākuma viesi stāv kājās, apaļo galdiņu īre bez krēslu īres nemaz nav iedomājama. Uzņēmuma Akurāts izīrētie krēsli ir melnā krāsā, krēsli ir taisīti no ērta auduma un ļoti labi derēs pasākumos, kuros ilgi nepieciešams sēdēt. Lai nodrošinātu pasākumam īpašu atmosfēru tiek piedāvātas arī dekorācijas, kā arī saskaņoti galdauti un sēdekļu apvalki.

Akurāts nodrošinātā banketu galdu noma, kā arī citi uzņēmuma pakalpojumi ļaus jums ietaupīt un nodrošināt kvalitatīvu notikumu. Ja galdus nevarētu nomāt, tie būtu jāpērk. Jāpiebilst, ka pasākuma organizatoriem būtu vajadzīgs sameklēt piedāvājumus, ko ar galdiem darīt pēc pasākuma – arī uzglabāšana ir saistīta ar noteiktām izmaksām.

Pie Akurāts var iznomāt ne tikai banketu galdus. Kompānijas sortimentā pieejama nojumes noma, stāvgaldu noma, telts noma jeb īre. Ir iznomājami arī banketu un bāra krēsli, kā arī citas preces pasākumiem.