Kur meklēt tulkošanas pakalpojumus?

Svešvaloda ir būtiska ir ikvienam – gan karjeras vajadzīgām, gan tiem, kuri to izmanto, lai ceļotu, lasītu informāciju, iepazītos ar jauniem cilvēkiem. Uzņēmumiem bieži vien ir nepieciešami tulkošanas pakalpojumi. Kur tādus meklēt? Ienāc te skrivanek.lv/lv/pasutit/tulkojumi/tulkojumu-cenas/!

Uzņēmums, kas piedāvā tulkošanas pakalpojumus
Kādas nozares teksts Jums jāpārtulko? Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” var pārtulkot jebkuras nozares tekstu. valodu uzņēmuma speciālisti veic gan mutiskos, gan rakstiskos tulkojumus, turklāt Jums ērtākajos datņu formātos. Tulkojumu birojs saviem klientiem piedāvā arī specifiskus pakalpojumus, piemēram, seriālu dublēšanu un tulkošanu čukstus. Ja Jums nepieciešama iztulkošana zīmju valodā, tad tulkojumu birojs nodrošina arī to. Kādas ir cenas?

Ienāciet skrivanek.lv/lv/pasutit/tulkojumi/tulkojumu-cenas/, izpētiet piedāvājumu un sazinieties ar klientu konsultantiem!

Kā apgūt angļu valoda?
Angļu valoda ir zināma teju ik visās pasaules valstīs. Tā ir arī viena no būtiskākajām biznesa valodām. Vēlaties paaugstināt arī savu profesionalitāti? Piesakieties kursiem!

“Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi ir pielāgoti dažādām cilvēku iespējām. Pieejami individuāli, grupu un uzņēmumu kursi, E-mācību programma, kursi “Skype” programmā internetā. Angļu valodas kursi ir izstrādāti atšķirīgām vajadzībām, piemēram, kurss “Teicama darba intervija angļu valodā” un “Angļu valoda darbam ārvalstīs”. Arī bērniem un jauniešiem izveidoti daudzveidīgi angļu valodas kursi, kuru vidū neaizmirstamas bērnu nometnes.

Piedzīvojums bērniem
Veids, kā svešvalodas tiek mācītas bērnu nometnes laikā, atšķiras no skolas mācību programmas. Bērnu valodas zināšanas tiek pilnveidotas ar tematisku aktivitāšu palīdzību konkrētai mērķauditorijai, piemēram, bērnu nometnes anime, manga un pokemonu faniem vai ģeogrāfijas entuziastiem. “Skrivanek Baltic” gādā, lai bērniem būtu iespēja sarunāties ar ārzemju pasniedzējiem, kuru dzimtā valoda ir tā, ko bērns vēlas apgūt. Tas palīdz labāk saklausīt, pareizāk izrunāt vārdus un teikumus un atraisīties sarunai.

Šīs nometnes ir lielisks veids, kā mērķtiecīgi nodarbināt bērnu un sniegt papildu zināšanas. Piesakiet savu atvasi nākošajai nometnei!

Organizējat starptautisku konferenci?
Konferenču tulkošana ir mutvārdu komunikācija, kas ļauj saprast konferences dalībnieku sacīto arī tiem, kuriem nav zināšanu attiecīgajā svešvalodā. “Skrivanek Baltic” tulki strādā raiti un precīzi, pārtulkojot runātāja izteiktās idejas auditorijai. Konferenču tulkošana ir jāplāno laicīgi, tāpēc “Skrivanek Baltic” nepieciešamības gadījumā nodrošina arī konsultācijas, tekstu materiālu maketēšanu un drukāšanu, palīdzību viesnīcu rezervēšanā, ekskursiju rīkošanā ārvalstu viesiem, kā arī tehnisko aprīkojumu (tulkošanas kabīnes, austiņas, raidītājus). Ja konferenču tulkošana nepieciešama interneta vidē, valodu uzņēmums piedāvā tulkošanu programmā “Skype”.

Ikvienu darbu, kas saistīts ar valodām, uzticiet profesionāļiem!