Kvalitatīva datortehnika izdevīgās cenās

DatortehnikaMeklē datortehniku mājas vajadzībām, varbūt vēlies nokomplektēt biroja aprīkojumu, ieskaties 1a.lv piedāvājumā. Iepirkties interneta veikalā ir izdevīgi, jo ietaupīsi laiku, un preces uz norādīto adresi tev piegādās kurjers. Turklāt interneta veikals 1a.lv apgrozījuma ziņā ir starp līderiem, veikala piedāvājumā atradīsi gan visu nepieciešamo datortehniku, gan datoram vajadzīgās komponentes.

Atver mājas lapu 1a.lv – lapas augšā atradīsi meklētāju, bet vari izmantot kreisajā sānā esošās preču kategorijas, un datortehnika būs pirmā. Apakšsadaļās būs pieejams filtrs, ar kura palīdzību atlasīt preces, ņemot vērā to cenu diapazonu, ražotāju, ietilpību, ātrumu, baterijas ilgtspējību, izmērus, krāsu un citus svarīgus parametrus. Ja nevari izvēlēties, izmanto ‘’salīdzināšana’’. Pārskatāmā tabulā varēsi izvērtēt vairāku līdzīgu produktu savstarpējās priekšrocības un mīnusus. 1a.lv precēm ir garantija, atkarībā no izvēlētās preces sākot no 24 līdz pat 60 mēnešiem

1a.lv var norēķināties skaidrā naudā, norēķinoties pie preces saņemšanas, veicot samaksu ar pārskaitījumu, kā arī izmantojot līzingu. Atkarībā no izvēlētās kompānijas, klientam ir pieejama aizdevuma summa: no 50LVL līdz 4500 uz atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Līzings pieejams Latvijas iedzīvotājiem kā arī citu valstu pilsoņi ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā, vecumā no 18 līdz 70 gadiem, ar pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem.

Interneta veikalā 1a.lv var iepirkties nereģistrējoties, taču līdz 16.jūlijam reģistrējoties var piedalīties izlozē. Tajā katru nedēļu tiks izlozētas vērtīgas balvas, kā arī reģistrētam klientam otrā iepirkšanās būs vieglāka un ātrāka, jo nebūs vairs jāievada kontaktinformācija. Kad pirkums internetā būs noformēts, 1a.lv atsūtīs apstiprinošu e-pastu. Ja pirkuma brīdī prece būs noliktavā, tā tiks piegādāta divu darba dienu laikā. Rīgas robežās piegādi veic 1a.lv kurjers, ārpus Rīgas – DPD kurjers. Lai piegāde tev neizmaksātu neko, izmanto iespēju saņemt pirkumu ‘’DPD Paku Bodē’’. Tās pieejamas visur Latvijā. Papildus informācijai un konsultācijām 1a.lv klientu dienests ir sazvanāms: 67428800 vai 29555586. Apskati arī citu 1a.lv piedāvājumus! Šobrīd interneta veikalā valda vasaras izpārdošana ar līdz pat 40 procentu atlaidēm!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *