KVALITATĪVI KOKU UN ROŽU STĀDI, KĀ ARĪ SĪPOLPUĶES NO PIEGĀDĀTĀJA BAKKER

augļi un dārzeņiJa pavasara mēneši jums saistās ar dārzkopību un jaunās dārza sezonas plānošanu, obligāti vajadzīgs savlaicīgi pasūtīt dārza piederumus un materiālus. Interneta veikals Bakker-Holland.lv piedāvā plašu sēklu, koku un krūmu, augļu koku stādus, daudzgadīgu rožu un puķu stādus par izdevīgām un jums ērtu veiktā pasūtījuma saņemšanu. Lai jūsu dārzs šajā sezonā iegūtu košas krāsas, pasūtiet vajadzīgo laikus.

Eiropā lielākais dāzkopības preču piegādātājs ir Bakker, par ko liecina ilgais darbošanās laiks, kas ir vairāk nekā 60 gadi. Viens no pieprasītākajiem produktiem Bakker katalogā ir sīpolpuķes, ko var stādīt gan tieši dobēs, gan puķu kastēs. Lielziedu, nokarenās begonijas, bārkstainās un vēl citas interesantas un neparastas puķes. Turpat atradīsiet arī liliju, gladiolu, dāliju sīpolus stādīšanai kastēs vai dobēs.

Graciozās puķu karalienes ir rozes, kas piemājas dārzam rada eleganci, majestātiskumu un saviļņo ar valdzinošo smaržu. Bakker katalogā lielā sortimentā dažādu veidu un sugas rožu stādi – daudzziedu vīteņrozes, stumbra rozes, krūmu rozes un vēl citas -, kas ļoti labi piestāvēs gan mazā pagalmā, gan lielākā piemājas dārzā. Balkona iekārtošanai pasūtiet miniatūrās rozes, kas audzējamas podiņos. Bet no dzīvžogu rozēm var veidot spilgtu un dabīgu dārza robežu vai pat pagalma istabu.

Dārzkopības katalogu papildina arī plašais augļu un dārzeņu,  un puķu sēklas, garšaugu sēklas piedāvājums no Bakker. Lai jūsu mazdārzā būtu iespēja vasarā apēst kādu vitamīnu tieši no dobes, iegādājieties vitamīniem bagātās meža zemeņu sēklas, zemenes iespējams audzēt gan kā kā ogu kultūru, gan dekoratīvo augu ar vitamīniem bagātiem augļiem. Tās labi iederēs kā zemsedzes augi dabiskā dārzā, zem krūmiem vai kokiem. Ražas periods – jūlijs līdz oktobris. Turpat varēsiet nopirkt arī eksotisko augļu sēklas – ēdamo fizāli, arbūzu, melones sēklas. Vairāk nekā divi simti dažādas puķu, augļu un dārzeņu sēklas!

Lai dārzā radītu zaļas nokrāsas, ieskatieties koku un krūmu sadaļā. Tie ne tikai aizsegs pagalmu no svešiem skatiem, bet tāpat arī piešķirs piemājas dārzam teicamu struktūru un noderēs ēnas radīšanai. Hortenzijas, ogulāji, augļu koki (bumbieri, ķirsis, ābele) un vēl citi augļu koku un krūmu stādi dārzkopjiem par prieku!

Bakker ar vairāk nekā 65 gadu pieredzi garantēs kvalitatīvu stādu, sēklu un ziedu iegādi. Izvēlieties savam dārzam piemērotāko un pasūtiet laicīgi, lai jau sezonā varētu baudīt kopta un pievilcīga dārza gaisotni. Bakker mājaslapā atradīsiet saturīgus dārzkopības padomus krūmu stādīšanā un kopšanā, darba dārza kalendāru un citas rekomendācijas. Meklējiet nepieciešamo dārzkopībai Bakker-Holland.lv!