Kvalitatīvi un lēti Acer portatīvie datori

portatīvie datori acerAcer ir multinacionāls datortehnikas ražotājs, kurš pasaules tirgū izceļas ar datoriem, kam ir laba jaudas un cenas attiecību. Šī iemesla dēļ Acer datorus iecienījusi skolēni un studenti, kam nepieciešami funkcionāli, bet lēti un pieejami datori skolai, bet kas tik pat labi der arī izklaidei. Ražotājs parūpējies, lai savām vēlmēm piemērotu modeli spētu atrast ikviens, tāpēc pieejami Acer portatīvie datori ar dažādu programmatūru, jaudu un atmiņu.

Kam būs ideāli piemēroti Acer klēpjdatori:

  • Darbs ar dokumentiem – Acer piedāvā datorus ar dažādām operētājsistēmām (Microsoft Windows, Linux u.c.), tāpēc datori uzreiz ir gatavi darbam ar dokumentiem, dažādām failiem, lietojumprogrammām u.tml.
  • Sērfošana internetā – Acer, kā jau visos portatīvajos datoros, ir iebūvēts WiFi uztvērējs, kas ļauj savienoties un lietot bezvadu internetu. Tāpat datoram var pievienot arī vadu vai, piem., mobilā interneta modemu. Klejošana internetā, e-pastu sūtīšana, failu lejupielāde, online TV skatīšanās un citas darbības būs ērti veikt kā mini portatīvajos ar 11.6 collu ekrāna izmēru, tā daudz lielākos modeļos.
  • Spēļu spēlēšana – Acer multimediju un spēļu portatīvie datori, kas paredzēti datorspēļu un izklaižu tīkotājiem, ikvienam sniegs lielisku atpūtu. Šie modeļi izceļas ar jaudīgāku procesoru un lielāku ekrāna izšķirtspēju, lai nodrošinātu ātru darbību izpildi un lielisku attēla kvalitāti.
  • Multimediji – ja dators ir vieta, kur tiek glabātas mīļas fotogrāfijas, emocionālas vai vienkārši mīļas filmas vai video, tad atliek vien izvēlēties datoru ar lielāku ietilpību.

Acer klēpjdatori sākot no 155 latiem

Lēti Acer portatīvie datori (vai klēpjdatori, kā nu kuram labpatīk saukt) ar garantiju pieejami interneta veikalā 1a.lv. Modeļu klāsts ir plašs un te sev piemērotu datoru mājai, ikdienai vai izklaidei atradīs ikviens. Arī cenas iepriecinošas – sākot no 155 latiem!

Atsākoties skolai, ikviens skolēns priecāsies par portatīvo, kas ir neaizvietojams palīgs mācībās. Tā kā Acer datorus iespējams iegādāties par saprātīgu cenu, tie ideāli derēs skolēniem kā, piem., pirmais dators, uz kura viņš var kārtīgāk apgūt datorlietošanas prasmes, pie reizes arī izmantojot to brīvajos brīžos izklaidei.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *