UDENSJUMS.LV – KVALITATĪVI ŪDENS APGĀDES VARIANTI, ĢEOTERMĀLĀS APSILDES IZVEIDOŠANA, MINI EKSKAVATORA SERVISS U.C.

siltumsukniAutonomās ūdens pieveduma sistēmas uzstādīšana diezgan sarežģīts pasākums. konsultējies pie ekspertiem no Udensjums.lv. Uzņēmuma SIA “Ground Water” (Udensjums.lv) darbinieki darbojas ūdens autonomās apgādes struktūras izveidošanā, tiek nodrošināts gan klientiem lojāls serviss, gan pakalpojuma kvalitāte. Tālab, ja ir nepieciešama ūdens apgādes ierīkošana , konsultējies ar Udensjums.lv speciālistiem, kas pārbaudīs gan zemes slāņojuma līmeņus, gan labāko variantu. Ūdens apgādes sistēmas izveide nav vienīgais pakalpojums, ko piedāvā šī uzņēmuma darbinieki. Uzņēmuma SIA “Groud Water” kompetences pārraudzībā arīdzan siltumsūkņu montāža un mini ekskavatora serviss.

Uzņēmums SIA “Ground Water” veic arī siltumsūkņu uzstādīšanu, ko bieži izvēlas saimnieki, veicot ģeotermiskās apsildes sistēmas ierīkošanu. Iepriekš vajadzīga ģeotermālās zondes stateniskās montēšanas darbi, kas ir pirmais solis siltumsūkņu apkures sistēmas ierīkošanai. Caur to siltums no apakšzemes enerģijas avota plūdīs uz siltumsūkni. Tieši tā norisinās siltuma iegūšanas process. Mini ekskavatora pakalpojumi tiek lietoti gadījumā, kad vajadzīgi rakšanas, teritoriju iekārtošanas darbi. Mini ekskavatoru izmantošanas lielais pluss ir iespēja strādāt arī šaurās un nelielās teritorijās, kur lielā rakšanas tehnika nevar brīvi piekļūt.

SIA “Ground Water” nodarbojas arī ar dziļurbumu izveidi un ūdens piegādes sistēmas ierīkošanu. Atkarībā no vajadzīgā dziļurbuma dziļuma, kas atkarīgs arī no grunts sastāva, profesionāļi trīs līdz 10 dienu laikā ierīkos paredzēto dziļurbumu. Nav retums, kad ir nepieciešams ierīkot ūdens atdzelžošanas un mīkstināšanas filtri, jo grunts sastāvā mēdz būt augsts dzelzs un kaļķa daudzums. Artēzisko aku ierīkošana ir pamatiežos, tas ir aizsargāts gan no dažādiem bakterioloģiskiem piesārņojumiem, gan ir arī kvalitatīvāks un arī tīrāks. Ūdens, kas iegūts no artēziskā urbuma, ir ar bagātīgām ūdens rezervēm, tālab nebūs jāuztraucas par lielu ūdens patēriņu vai ūdens pienākšanas traucējumiem.

Ja pašlaik nepieciešama siltumsūkņu montāža, dziļurbumu ierīkošana vai kāds ūdensapgādes sistēmas izveides risinājums, vērsies pie profesionāļiem no Udensjums.lv. Tev visizdevīgākie un iespēju robežās optimālākie ūdens apgādes varianti ar ļoti ilgu kalpošanas laikaposmu.