Labākās filmas lattelecom.tv video nomā

Video nomaKino nākt tev tuvāk! Labākās un jaunākās kino filmas iespējams noskatīties vairs ne tikai kinoteātros, bet arī ikvienā mājā, ikkatrā televizorā vai datorā. Šādu neticami pasakainu iespēju nodrošina „Lattelecom” interaktīvā televīzija, kuras bezgala daudzo iespēju klāstā ir arī video nomas pakalpojums.

„Lattelecom” Interneta TV video nomā ir plašs filmu, multfilmu, seriālu, koncertu un pat karaokes dziesmu klāsts. Starp vairākiem simtiem lielisku filmu ikviens atradīs savai gaumei un noskaņojumam atbilstošu repertuāru patiesi aizraujošam kino vakaram savās mājās. Turklāt piedāvājums interneta vietnē lattelecom.tv ik nedēļu tiek papildināts, lai īstiem kino gardēžiem, kas izmanto„Lattelecom” interaktīvās televīzijas video nomu, būtu pieejamas pašas labākās filmas.

Video nomas saturā atrodamas gan filmas, kas uz kino ekrāniem rādītas pavisam nesen, gan kino meistardarbi, kas rādīti senāk vai kļuvuši jau par kino klasiku. Tās iespējams iznomāt atsevišķi (maksājot no 0,85 līdz 1,09 latiem diennaktī par senākām filmām un 0,20 latus par multiplikācijas īsfilmām, vai 2,08 latus diennaktī par video nomas jaunumos pievienotajām filmām) vai iegādājoties lattelecom.tv video nomas abonementu tikai par 3,85 latiem ar 30 dienu piekļuvi neierobežotam skaitam filmu, kas nu jau mērāms vairāk nekā piecos simtos.

Video noma Lattelecom.tv

Pārsteidzoši ir tas, ka kino mīļotājiem, kam interesē lielākā elektronisko pakalpojumu sniedzēja Latvijā „Lattelecom” piedāvātā iespēja, nav jāpērk kaķis maisā – tagad lattelecom.tv video nomu jaunie klienti var izmēģināt trīs dienas bez maksas, tikmēr izlemjot – turpināt lietot šo pakalpojumu vai nē.

Turklāt gada izskaņas svētku noskaņās „Lattelecom” pārsteidz ar milzīgu dāvanu maisu, kurā iesaiņojis simts filmas ikvienam Interaktīvās TV lietotājam. Līdz pat šī gada beigām lattelecom.tv video nomā simts filmas var skatīties bez papildu maksas. Taču jāpiemin, ka īpašais piedāvājums attiecas tikai uz „Lattelecom” Interaktīvās televīzijaslietotājiem, kuriem pakalpojums ierīkots līdz šā gada 21. novembrim (ieskaitot).

Nudien – „Lattelekom” Interaktīvā TV ir nākotnes kino pasaule, kas jau tagad ikvienā mājā ļauj uzburt personisko kinoteātri, kurā sarīkot lieliskus un neaizmirstamus kino vakarus ģimenes vai draugu lokā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *