Pērc labākos Led televizorus līzingā interneta veikalā 1a.lv

LED televizoriIzbaudi visas mūsdienu televīzijas priekšrocības. Iegādājies LED televizoru un skaties ne vien digitālo TV, bet pieslēdzies arī internetam. Interneta veikals 1a.lv piedāvā pirkumu noformēt līzingā – atmaksā pirkumu pakāpeniski, bet baudi kvalitāti jau pēc divām dienām.

Interneta veikals 1a.lv ir ar desmit gadu pieredzi, saviem klientiem piedāvā mūsdienīgumu, kvalitāti un izdevīgas cenas. Ja pasūtījuma brīdī pirkums ir noliktavā, tas tiek piegādāts divu dienu laikā. Atmaksu var veikt skaidrā naudā, norēķinoties pie preces saņemšanas, veicot samaksu ar pārskaitījumu, kā arī izmantojot līzingu. Atkarībā no izvēlētās kompānijas, klientam ir pieejama aizdevuma summa: no 50LVL līdz 4500 uz atmaksas termiņu no 3 līdz 48 mēnešiem. Līzings pieejams Latvijas iedzīvotājiem, kā arī citu valstu pilsoņi ar uzturēšanās atļauju Latvijas Republikā, vecumā no 18 līdz 70 gadiem, ar pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem. Papildus informācijai un konsultācijām 1a.lv klientu dienests ir sazvanāms: 67428800 vai 29555586.

Mājas lapā 1a.lv kreisajā pusē esošajā preču kategorijā meklē „Televizori TV” – LED TV. Interneta veikalā varēsi iegādāties LED televizorus cenās no Ls 98 līdz pat Ls 1604. Izmanto 1a.lv piedāvāto Filtru. Atlasi ražotājus – LG, Philips, Sonny, Samsung un citi. Atlasi LED televizoru pēc kritērijiem: ekrāna izmēra, izšķirtspējas, 3D funkcijas, WiFI, UBS termināla vai krāsas.

Piemēram, PHILIPS 46PFL5527K, tā cena Ls 474 vai noformējot pirkumu 36 mēnešu līzingā, katru mēnesi  Ls 21.83. Elektroenerģijas patēriņa klase A+, 46 collu ekrāns, Izšķirtspēja 1920 x 1080, 400 Hz, Incredible Surround skaņa, iebūvēts interneta pārlūks, Smart TV funkcijas: Net TV, MyRemote, SimplyShare, Apjomīgs tiešsaistes lietojumprogrammu, nomas video un TV pārraižu atkārtojumu pakalpojumu klāsts. Izmantojot DLNA, aplūko fotoattēlus, klausieties mūziku un skatieties filmas savā televizorā. Full HD TV ar Pixel Plus HD — precīzākas un skaidrākas detaļas Televizors ir vadāms, izmantojot viedtālruni, planšetdatoru vai tastatūru. PHILIPS 46PFL5527K ir mūsdienīgākā izvēle, pērc to interneta veikalā 1a.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *